Новини

Build 2022: Microsoft відкриває віджети Windows 11 для сторонніх розробників

Build 2022: Microsoft відкриває віджети Windows 11 для сторонніх розробників

На конференції Build 2022 компанія Microsoft оголосила про відкриття меню Віджети Windows 11 сторонніх розробників. Це має внести більше різноманітності в розділ, в якому зараз показується лише контент, що надходить з порталу новин Microsoft Start.

«Ми надихнуті відгуками користувачів про віджети, які ми отримуємо досі: люди насолоджуються швидким доступом до найважливішого для них контенту у зручній формі, що не порушує звичний хід роботи. Починаючи з кінця цього року ви зможете почати створювати віджети як супутній досвід для ваших програм Win32 і PWA в Windows 11 на базі платформи Adaptive Cards».

Панос Панай, виконавчий директор та головний директор з продуктів Windows та пристроїв

Використовуючи платформу Adaptive Cards від Microsoft, розробники зможуть використовувати гнучкий інструмент для створення фрагментів контенту, які можуть містити текст, графіку та кнопки. Такі програми, як Microsoft Teams або Outlook, вже використовують Adaptive Cards, як і нині знята з виробництва функція Timeline у ​​Windows 10.

Build 2022: Microsoft відкриває віджети Windows 11 для сторонніх розробників

Попри ентузіазм Панаю з приводу меню віджетів Windows 11, те, як ці віджети працюють тепер, залишає бажати кращого. Той факт, що поточні віджети ігнорують стандартний браузер, відкриваючи весь вміст у Microsoft Edge, досить сумнівний, крім того, ці віджети набагато менш гнучкі, ніж віджети Vista/Windows 7, які користувачі могли розміщувати в будь-якому місці екрана.

Курс
Frontend розробка
Заробляйте від $1800 вже через два роки і навчайтесь у вільний час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Frontend розробка

Поки незрозуміло, як віджети сторонніх розробників будуть працювати насправді, але «супутній досвід», про який згадував Панай, припускає, що вони можуть служити новим видом «живих плиток» для додатків і PWA.

У Windows 11 тестують віджет робочого столу з панеллю вебпошуку


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: