Новини

Canonical залишила російські компанії без Ubuntu

Canonical залишила російські компанії без Ubuntu

Британська компанія Canonical, розробник Linux-дистрибутива Ubuntu, повідомила про припинення підтримки та партнерських відносин із російськими компаніями через війну в Україні. Про це сказано у блозі Ubuntu.

«У відповідь на російське вторгнення та військові дії в Україні Canonical надіслала повідомлення про припинення підтримки, професійних послуг та партнерських відносин з російськими підприємствами», — йдеться у публікації.

Водночас Canonical зазначила, що не обмежуватиме доступ російських користувачів Ubuntu до репозиторій та виправлень безпеки.

«Ми не будемо обмежувати доступ до виправлень безпеки для користувачів Ubuntu з Росії, оскільки вважаємо, що вільні платформи, такі як Ubuntu, VPN і Tor, є важливими для людей, які шукають новини та діалог поза державним контролем», — додала компанія.

Представники організації додали, що «приголомшені безглуздою загибеллю людей та руйнуваннями спадщини, що відбуваються в Україні».

Canonical — приватна британська компанія, заснована для розвитку та популяризації проектів вільного програмного забезпечення, насамперед Linux-дистрибутиву Ubuntu.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: