Новини

До PlayStation Studios приєднується Haven — нова студія продюсерки Assassin’s Creed Джейд Реймонд

До PlayStation Studios приєднується Haven — нова студія продюсерки Assassin’s Creed Джейд Реймонд

Компанія Sony Interactive Entertainment оголосила про покупку канадської студії Haven, про заснування якої на початку минулого року повідомила одна з творців Assassin’s Creed Джейд Реймонд після свого відходу з Google Stadia.

«Haven Studios офіційно приєднується до PlayStation Studios! Джейд Реймонд має величезний досвід завдяки своїм досягненням в індустрії та своїй пристрасті до створення ігор, а команда керівників Haven — це не менш вражаюча група ветеранів індустрії», — написав в офіційному блозі президент PlayStation Studios Хермен Хюльст.

Співпраця Sony Interactive Entertainment та Haven розпочалася минулого року. Тепер, практично на річницю офіційного оголошення про партнерство, студія Реймонд приєдналася до PlayStation.

Джейд Реймонд відома як продюсерка перших частин Assassin’s Creed. У Ubisoft вона працювала також над Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist і Watch Dogs. З початку співпраці з PlayStation її студія зросла втричі до 60 осіб. Серед співробітників є і творці Rainbow Six Siege та Assassin’s Creed.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: