Новини

Допоможемо зібрати на спорядження 3-му окремому батальйону УДА в Запорізькій області

Допоможемо зібрати на спорядження 3-му окремому батальйону УДА в Запорізькій області

Продовжуємо розповідати про проєкти, з допомогою яких читачі видання ITC.ua можуть дізнатися про невеликі ініціативи зі збору коштів під час війни та підтримати їх.

Сьогодні хочемо розповісти вам про 3-й окремий батальйон УДА, який зараз воює на передовій у Запорізькій області. Наразі для протистояння з росією їм потрібні:

  1. Цифровий приціл нічного бачення Pulsar Digisight LRF #970 – коштує 40 тис. грн за один (2 штуки – 80 тис. грн).
  2. Квадрокоптер Autel EVO ІІ PRO v2 – коштує 85 тис. грн за один (2 штуки – 170 тис. грн).
  3. Смартфон для керування коптерами Samsung Galaxy A52 4/128 Gb black (SM – A52FZKDSEK) –  коштує 12 тис. грн за один (2 штуки – 24 тис. грн).

Усього для купівлі необхідного військового спорядження потрібно зібрати 274 тис. грн. Реквізити для переказу коштів на картку monobank – Колонович Катерина, номер картки 5375411505235312.

Закликаємо вас взяти участь у зборі коштів для наших захисників. Ми будемо уважно відстежувати хід збору коштів та обов’язково відзвітуємо після досягнення цілі.

Курс
УПРАВЛІННЯ КОМАНДОЮ
Зберіть свою команду мрії та ведіть її до спільної мети.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Team

У проєкт допомоги для військових і гуманітарних потреб від видань MC.today, Highload та ITC.ua може подати заявку кожен, хто збирає кошти на конкретні речі для армії чи інших напрямів під час війни. Ініціативи, які пройдуть відбір редакції, отримають безкоштовну рекламну кампанію у трьох виданнях – MC.today, Highload та ITC.ua на аудиторію в 4 млн користувачів. Щоб подати вашу ініціативу на розгляд, заповніть цю форму. Детальніше про проєкт:

Видання ITC.ua допоможе волонтерам збирати кошти для військових і гуманітарних потреб


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: