Новини Технології 22.03.2023 о 13:42

Дженсен Хуанг планує очолювати NVIDIA до 90 років — а потім ще 3-4 десятиліття працюватиме «як робот»

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Дженсен Хуанг — співзасновник та генеральний директор NVIDIA. Саме під його майже 30-річним керівництвом компанія стала провідною  в галузі прискорених обчислень і сучасних графічних технологій.

Курс
PR-менеджмент для тих, хто вже все вміє
Директорка з корпоративних комунікацій Kyivstar поділиться досвідом і секретами успіху
Хочу на курс
woman

Напередодні заходу GTC 2023 Хуанг дав інтерв’ю виданню CNBC та розповів, що поки не збирається йти на пенсію. Він каже, що планує очолювати компанію ще 3-4 десятиліття — а це означає, що йому буде 90 років на момент відходу з компанії.

«Я бадьорий і водночас досить енергійний. Мене оточують дивовижні люди, які надихають мене і додають впевненості. Відчуваю, що ми можемо досягти чудових результатів разом. Думаю, що роблю реальний внесок у компанію. Не знаю точно, як довго це триватиме, але я б сказав 3-4 десятиліття. Через чотири десятиліття я зможу стати роботом і після цього керувати компанією ще стільки ж. Сподіваюся, що буду насолоджуватися цим дуже довго» 

Дженсен Хуанг планує очолювати NVIDIA до 90 років — а потім ще 3-4 десятиліття працюватиме «як робот»

Дженсен також згадав в інтерв’ю про останні зміни на ринку графічних процесорів — такі як стабілізація ринку або відновлення ланцюжків постачань важливих компонентів для створення графічних процесорів. Крім того, CEO NVIDIA не може дочекатися, щоб побачити у роботі більш просунуті вузли виробництва чипів, включаючи фабрику TSMC N4, яка зараз будується в Аризоні.

Нині Хуанг перебуває на 59-му місці в переліку найбагатших людей світу із капіталом у $23,5 млрд.

Джерело: Videocardz


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: