Новини

Facebook та Instagram пояснили тимчасове блокування хештегів #bucha та #buchamassacre недосконалістю алгоритмів

Facebook та Instagram пояснили тимчасове блокування хештегів #bucha та #buchamassacre недосконалістю алгоритмів

Meta на короткий час обмежив хештеги #bucha та #buchamassacre, які з’явилися після додавання до соцмережі фотографій жертв російської армії.

Представник Meta Енді Стоун заявив, що блокування відбулося через автоматичні системи, які вважають зображення неприйнятними.

«Це сталося автоматично через графічний контент, який люди розміщували з використанням цих хештегів. Коли ми вчора дізналися про проблему, ми швидко розблокували хештеги».

Енді Стоун

Facebook та Instagram, дві соцмережі, що належать Meta, дозволяють публікувати фото та відео зі сценами насильства, якщо ними діляться для привернення уваги до порушень прав людини. Видаляються лише надто відверті матеріали або страждання, що виправдовують. Соцмережі додають попереджувальні мітки до зображень та роликів, і побачити їх можна тільки якщо користувач натисне на них.

Правозахисники розкритикували політику Meta щодо такого контенту під час конфліктів. Практика видалення даних із серверів через 90 днів призводить до знищення важливих доказів воєнних злочинів.

Курс
QA
Опануйте професію тестувальника та платіть після працевлаштування
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
QA

У Meta «вивчають засоби збереження контенту», особливо у зв’язку з війною в Україні.

Джерело: Reuters


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: