Новини Софт 13.10.2023 о 14:11 comment views icon

Google Пошук отримав власний генератор зображень з ШІ — поки лише для користувачів з США та віком 18+

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Щоб використовувати нову функцію, доведеться під’єднатися до Google Labs і Search Generative Experience (SGE).

Схоже, часи, коли треба будо відвідувати сторонні сайти для того, щоб згенерувати зображення, потроху минають — нині скористатися можливостями нейромережі можна просто у пошуковику Google 

Для цього, як і в інших інструментах, необхідно ввести текстову підказку, і за кілька секунд система видасть готовий результат. Зображення можна експортувати у Google Диск або завантажити на пристрій. 

Google Пошук отримав власний генератор зображень з ШІ — поки лише для користувачів з США та віком 18+

Щобільше, генерувати зображення можна у розділі Google Images — і піти далі, використавши Google Lens для пошуку реальних знімків на основі згенерованого ШІ. 

Google Пошук отримав власний генератор зображень з ШІ — поки лише для користувачів з США та віком 18+

Поки функція доступна лише користувачам з США, в англомовних програмах і для користувачів віком від 18 років. До того ж попередньо необхідно зареєструватися в Google Labs і програмі Search Generative Experience (SGE).

Решта обмежень стосується заборони створення зображень знаменитостей, та й загалом фотореалістичних зображень будь-яких людських облич.

Нові функції доступні на вкладці Labs (піктограма колби) у застосунку Google на iOS, Android і на робочому столі Chrome.

Курс Финансовый директор.
Отримайте комплексне розуміння фінансової діяльності. Час підніматись по карʼєрним сходам.
Ознайомитись з курсом

Також зображення в Google Пошуку відтепер позначатимуться системою SynthID, яка виділятиме цифровим водяним знаком творчість ШІ.

Google додав у пошуковик Emoji Kitchen – інструмент, що дозволяє комбінувати емодзі

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: