Новини

Hilton спроектує апартаменти для астронавтів приватної космічної станції Starlab

Hilton спроектує апартаменти для астронавтів приватної космічної станції Starlab

Велика мережа готелів Hilton не лише розробить житло для астронавтів на приватній космічній станції компанії Voyager – також розглядається можливість подальшої співпраці щодо створення першого космічного готелю.

Напередодні виведення з експлуатації МКС, запланованого на 2030 рік, NASA уклало контракти з чотирма компаніями, які займуться створенням приватних космічних станцій. У списку – Axiom Space, Blue Origin та Northrop Grumman. Найбільший контракт на суму 160 мільйонів доларів отримала Voyager.

В 2031 году NASA затопит МКС в Тихом океане

Першу станцію під назвою Starlab Voyager створить у партнерстві з іншими компаніями. Nanoracks візьме на себе роль головного розробника, Voyager Space, що володіє основною часткою Nanoracks, займеться стратегічним плануванням та інвестиціями, а Lockheed Martin зосередитися на технічній інтеграції та виробництві.

Курс
Full Stack розробка
Навчайтесь за вільним графіком, щоб стати універсальним фахівцем зі знанням Back-end та Front-end. Заробляйте $1300 на місяць
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack розробка
Starlab
Starlab – комерційна низькоорбітальна космічна станція, яку планують використовувати у 2027 році.

Частково до них приєднається і міжнародна мережа готелів Hilton, яка пообіцяла спроєктувати приміщення для приватної станції. Також розглядається подальша співпраця у сфері космічного туризму – Hilton, можливо, стане першим в історії творцем космічного готелю.

“Тепер у Hilton з’явиться можливість покращити якість обслуговування гостей, куди б вони не подорожували”, – заявив генеральний директор Hilton Крістофер Нассетта.

Готовий Starlab складатиметься з надувного житлового модуля, до складу якого увійдуть металевий модуль стикування, робот-маніпулятор для роботи з вантажами, двигун, а також лабораторне приміщення для проведення досліджень – наукових та комерційних. Передбачається, що спочатку в приміщенні станції будуть знаходитись до 4 співробітників. Також Starlab матиме потужність, об’єм та вантажність, еквівалентні Міжнародній космічній станції.

Виробництво першого модуля Starlab можуть розпочати у третьому кварталі 2023 року, а на початкову стадію готовності станція вийде до 2027 року.

Довгострокова мета Voyager полягає в тому, щоб розширитися до «кількох спеціально створених Starlabs» для різних потреб ринку. На даний час компанія має портфель із дев’яти підприємств космічної інфраструктури та технологій — перше публічне розміщення їх акцій може відбутись вже наступного року.

Джерело: cnbc, prnewswire, engadget


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: