Новини

Honda інвестує $40 млрд в електромобілі та випустить 30 нових моделей до 2030 року

Honda інвестує $40 млрд в електромобілі та випустить 30 нових моделей до 2030 року

Минулого року Honda заявила про плани до 2040 року продавати виключно автомобілі на паливних елементах та електромобілі. Щоб зробити поетапну відмову від автомобілів, що працюють на бензині та дизелі, можливим автовиробник повинен випустити велику кількість машин з нульовим рівнем викидів, щоб у клієнтів був вибір.

Нещодавно Honda повідомила, що витратить 5 трильйонів ієн або близько 40 мільярдів доларів на електрифікацію своїх машин протягом наступних 10 років. Також компанія планує до 2030 року глобально випустити 30 моделей електромобілів із обсягом виробництва 2 мільйони штук на рік. Ціль полягає в тому, щоб до кінця поточного десятиліття електромобілі становили 40% всього автопарку.

Honda планує представити до 2024 року в Японії дешеву модель міні-електромобіля, яка коштуватиме близько 8 тисяч доларів. У тому ж році компанія випустить у Північній Америці електромобілі Prologue та Acura, які розробляються спільно з GM.

На початку квітня Honda та GM оголосили про спільну розробку серії доступних електромобілів на основі спільної архітектури та технології акумуляторів GM Ultium.

Курс
Frontend
Опануйте HTML, CSS та JavaScript і отримайте роботу мрії
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Frontend

Але Honda використовує частину бюджету 40 мільярдів доларів й на розробку власної платформи для електрифікації. Він також вивчає можливість поєднання з іншими компаніями для виробництва акумуляторів. Крім того, компанія інвестує 43 мільярди ієн (343 мільйони доларів) у будівництво демонстраційної лінії для твердотільних акумуляторів до 2024 року.

Крім того, до 2027 року Honda випустить 10 нових моделей у Китаї під своїм брендом e:N Series. Компанія також побудує заводи в Гуанчжоу та Ухані для виробництва своїх електромобілів для внутрішнього китайського ринку.

У 2028 фінансовому році Nissan випустить перший електромобіль із повністю твердотілими акумуляторами. Розробка ведеться разом з NASA


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: