Новини

Honda і General Motors створили альянс для виробництва недорогих електромобілів до 2027 року

Honda і General Motors створили альянс для виробництва недорогих електромобілів до 2027 року

Лідери в автомобілебудуванні – Honda Motor Co. та General Motors – зробили спільну заяву, в якій оголосили про створення альянсу для виробництва серії електромобілів на базі загальної платформи. До 2027 року компанії збираються випускати до мільйона авто.

Ідея двох автовиробників полягає в тому, щоб мати можливість виробляти доступні 100% електричні компактні кросовери за допомогою технології батарей Ultium від GM. У пресрелізі генеральний директор GM Мері Барра заявила, що автовиробники «обмінюватимуться своїми найкращими технологіями, стратегіями проєктування та виробництва для створення доступних електромобілів у глобальному масштабі, включаючи ключові ринки Північної Америки, Південної Америки та Китаю». Тошихіро Мібе, президент Honda Motor, заявив, що вони прагнуть «домогтися різкого зростання продажів електромобілів».

Компактний кросовер – це високий компактний автомобіль, що нагадує позашляховик, але призначений для міського середовища. Згідно з пресрелізом, сегмент компактних кросоверів є найбільшим у світі з річним обсягом продажів понад 13 мільйонів одиниць. Моделі в цій категорії включають Hyundai Bayon, Suzuki Ignis, Fiat Panda, Ford Ecosport та Honda HR-V, серед інших.

Обидві компанії прагнуть досягти вуглецевого нейтралітету у всіх своїх продуктах та операціях. GM встановив ціль на 2040 рік, а Honda – на 2050 рік. Дві компанії активно співпрацюють з 2013 року та у 2024 році запустять Honda Prologue, електричний пікап, і перший електричний позашляховик Acura, можливо, під назвою ADX.

Курс
Python вечірній
Вивчайте мову програмування Python на курсі з гарантованим працевлаштуванням
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Python вечірній

Генеральный директор Honda не видит перспективы использования водорода в качестве топлива для легковых автомобилей


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: