Новини

Ілон Маск за день втратив $12 млрд через твіти з критикою ESG та про свою підтримку Республіканської партії

Ілон Маск за день втратив $12 млрд через твіти з критикою ESG та про свою підтримку Республіканської партії

Ілон Маск цілий день робив публікації у Twitter. За цей час він розкритикував ESG, заявив про підтримку республіканців і поспілкувався з кількома користувачами соцмережі, яку хоче купити дешевше за раніше заявлені 44 млрд доларів.

Після всіх цих твітів вартість Tesla опустилася до найнижчого цього року рівня, позбавивши Маска статків у розмірі 12,3 млрд доларів. Акції Twitter теж почали дешевшати активніше.

Загалом Маск втратив 49 мільярдів доларів з моменту подання заявки на придбання Twitter у квітні. Почасти через те, що ринок загалом почав просідати, а деякі інвестори Tesla стурбовані тим, звідки Маск візьме гроші на завершення угоди.

Згідно з індексом мільярдерів Bloomberg, 50-річний Маск залишається найбагатшою людиною у світі зі статком у 209,9 мільярда доларів. З початку цього року його статки скоротилися на 60,4 мільярда доларів. Більше за нього втратив Чанпен Чжао з Binance (81 мільярд доларів) та Джефф Безос (62 мільярди доларів).

Курс
Python
Опануйте професію Python-розробника за 4 місяці й отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Python

Найбагатша людина у світі заявила, що ESG — шахраство. Це сталося після того, як Tesla виключили з індексу S&P 500 ESG. А компанія Exxon увійшла до десятки найкращих у світі в галузі охорони навколишнього середовища, соціальної сфери та управління (ESG).

Ще в одному твіті Маск повідомив, що в минулому підтримував демократів, бо «вони були (переважно) партією доброти», але тепер передумав.

«Вони стали партією розбрату та ненависті, тому я більше не можу їх підтримувати і голосуватиму за республіканців», — написав він.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: