Новини

Mastercard, DiPocket та Nexo запустили першу у світі кредитну картку з криптозабезпеченням

Mastercard, DiPocket та Nexo запустили першу у світі кредитну картку з криптозабезпеченням

Найбільша у світі криптовалютна кредитна організація Nexo об’єдналася з Mastercard та DiPocket для запуску першої платіжної картки із забезпеченням у криптовалюті.

Новий продукт, який з’явився у Європейській економічній зоні (ЄЕЗ), дозволить власникам карток витрачати кошти без необхідності продавати криптоактиви. Їх будуть використовувати як заставу для забезпечення кредиту.

«Карта не потребує мінімальних платежів, щомісячних комісій чи комісій за бездіяльність. Плата за обмін валюти не стягується до 20 000 євро на місяць.

Nexo

Компанія не обмежує клієнтів у витратах або зняттях коштів із відкритої кредитної лінії, а відсотки виплачуються лише на фактично використану суму кредиту. Відсоткова ставка залишається на рівні 0%.

Власники карт додатково отримуватимуть до 2% у крипто-винагородах за всі транзакції, що виплачуються в BTC або власних токенів NEXO за програмою лояльності.

Курс
QA
Опануйте професію тестувальника та платіть після працевлаштування
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
QA

Оформити віртуальну картку можна через особистий кабінет на сайті Nexo, а потім в разі потреби додати у віртуальний гаманець Apple Pay чи Google Pay.

Раніше Mastercard подав 15 заявок на патенти для товарних знаків у NFT, криптовалютах та метавсесвіті.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: