Новини

Microsoft призупиняє продажі товарів та надання послуг у росії

Microsoft призупиняє продажі товарів та надання послуг у росії

Microsoft слідом за Apple та іншими технологічними компаніями зупиняє продаж товарів та надання послуг у Росії через відкриту війну проти України. Про це повідомив в офіційному блозі 4 березня президент та віцеголова Microsoft Бред Сміт.

«Як і решта всього світу, ми відчуваємо жах, злість та скорботу, переглядаючи світлини на звістки про війну в Україні, та засуджуємо це невиправдане, незаконне та безпричинне вторгнення Росії».

Бред Сміт,

президент та віцеголова Microsoft

Microsoft підтвердила призупинення роботи сервісів компанії, включаючи Microsoft Store, а також зупинку постачання нових товарів у рф.

В Microsoft повідомили, що тісно координують свої дії та співпрацюють з урядами Сполучених Штатів, Європейського Союзу та Великобританії, а також зупиняє багато напрямів бізнесу в росії відповідно до урядових санкційних рішень. Водночас Microsoft не уточнює, що буде з ігровими сервісами Xbox в рф.

Корпорація обіцяє допомагати уряду України у сфері кібербезпеки, а також виділить кошти на допомогу жителям країни, які постраждали від російських окупантів.

Курс
Розробка на Python
Опануйте популярну мову програмування, щоб заробляти від $1300 через рік
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Розробка на Python

«З початку війни ми чинили опір росії та її спробам підірвати або порушити роботу більш ніж 20 українських організацій з урядового, фінансового та ІТ-секторів. Ми також вжили заходів проти кібератак на кілька сайтів. Ми відкрито висловили свою стурбованість тим, що подібні атаки на звичайних громадян порушують положення Женевських конвенцій.

Крім того, ми продовжуємо мобілізацію наших ресурсів на допомогу народу України. Наші команди Microsoft Philanthropies тісно співпрацюють з Міжнародним комітетом Червоного Хреста, а також декількома агентствами ООН, щоб допомогти біженцям, надаючи їм технологічну та фінансову підтримку через ключові громадські організації, а також, де потрібно, захищаючи ці групи від кібератак.

Ми дбаємо про безпеку наших співробітників в Україні і підтримуємо постійний зв’язок з ними, щоб запропонувати підтримку в різних формах, включаючи тих, кому довелося переїхати заради свого життя або безпеки.

Як і багато інших, ми разом з Україною закликаємо до відновлення миру, поваги до суверенітету України та захисту її народу».

Бред Сміт
президент та віце-голова Microsoft


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: