Новини

Наступна гра серії Mortal Kombat стане мобільною RPG

Наступна гра серії Mortal Kombat стане мобільною RPG

Стало відомо, що наступна гра у серії Mortal Kombat не буде традиційним файтингом. Розробник NetherRealm Studios та видавець Warner Bros. Games описують Mortal Kombat: Onslaught як «колекційну рольову гру». Вона має вийти на мобільних пристроях у 2023 році.

Mortal Kombat: Onslaught дозволить гравцям створити команду бійців і боротися у «масових групових битвах у реальному часі». У серії Mortal Kombat є великий перелік основних та другорядних ігрових персонажів, що дає простір для створення безплатної колекційної гри в дусі Star Wars: Galaxy of Heroes, Marvel Future Fight та Pokémon Masters EX.

На додаток до механіки колекційної рольової гри, розробники обіцяють створити «кінематографічний сюжет». Головний креативний директор NetherRealm Studios і один із творців Mortal Kombat Ед Бун сказав, що Mortal Kombat: Onslaught залишиться «вірною своїй основній інтуїтивній природі» і запропонує «стратегічну командну колекційну рольову гру з динамічними груповими рукопашними битвами».

Нещодавно франшизі Mortal Kombat виповнилося 30 років. Остання основна гра в серії – Mortal Kombat 11 – була випущена у 2019 році. Очікується, що NetherRealm незабаром представить її продовження.

Курс
ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖЕР
Ставайте професійним фінансовим менеджером і заробляйте від $500 уже за 2 місяці.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
finmanager

Джерело: polygon


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: