Новини Пристрої 25.06.2024 о 19:32 comment views icon

OnePlus вилучає зарядний пристрій SuperVOOC з комплектації Nord CE 4 Lite в Європі

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новин

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

З випуском нового смартфону Nord CE 4 Lite компанія OnePlus вирішила долучитися до інших представників індустрії та вилучити зарядний пристрій з комплектації. Такий «обмежений» комплект постачання буде пропонуватися на деяких ринках.

Так, на індійському сайті в специфікаціях OnePlus Nord CE 4 Lite зазначено, що в комплект постачання входить зарядний пристрій.

OnePlus вилучає зарядний пристрій SuperVOOC з комплектації Nord CE 4 Lite для Європи

Водночас на сайтах компанії, орієнтованих на Велику Британію та Європу, зарядний пристрій не зазначений в комплекті постачання. На українському сайті комплектація Nord CE 4 Lite також не містить зарядного пристрою (як і захисного чохла).

OnePlus вилучає зарядний пристрій SuperVOOC з комплектації Nord CE 4 Lite для Європи

Це може засмутити покупців, оскільки OnePlus комплектувала свої смартфони досить якісними та потужними зарядними пристроями, які підтримують технологію швидкого заряджання SuperVOOC. OnePlus Nord CE 4 Lite пропонує зарядку SuperVOOC потужністю 80 Вт. Але незрозуміло, яка швидкість заряджання доступна через загальноприйнятий стандарт USB-PD. Наприклад, OnePlus 12 пропонував набагато нижчу швидкість заряджання через USB-PD.

Курс Python developer від Mate academy.
Python дозволяє розробляти сайти, займатись аналітикою даних, навіть створювати штучні інтелекти. Навчайтесь з нами та отримайте гарантоване працевлаштування.
Отримати знижку на курс

OnePlus вилучає зарядний пристрій SuperVOOC з комплектації Nord CE 4 Lite для Європи

На момент підготовки матеріалу OnePlus не прокоментувала запит стосовно причин відмови від комплектного зарядного пристрою в Європі та Великій Британії. Компанію також  запитали про швидкість заряджання Nord CE 4 Lite за використання адаптерів USB-PD, але відповідь вона теж ще не надала.

Джерело: androidauthority

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% украі‌нською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологіи‌ та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: