Новини Софт 02.02.2023 о 12:45

Передплата ChatGPT Plus за $20 на місяць просуває у черзі доступу, зменшує час відгуку та прискорює оновлення. Безкоштовна версія залишається

Андрій Русанов

Автор сайту ITC.ua

ChatGPT від OpenAI отримав платну преміальну версію. Після кількох тижнів тестування компанія випустила ChatGPT Plus. Чат-бот на основі штучного інтелекту, як і раніше, можна використовувати безплатно. За $20 на місяць передплатники ChatGPT Plus отримають доступ до бота навіть у моменти пікових навантажень, менший час відгуку та пріоритетний доступ до оновлень і нових функцій.

Передплата ChatGPT Plus за $20 на місяць просуває у черзі доступу, зменшує час відгуку та прискорює оновлення. Безкоштовна версія залишається

Платна послуга поки що доступна тільки у США. OpenAI планує поступово запрошувати людей зі списку очікування ChatGPT Plus передплатити послугу у найближчі місяці. Компанія також сподівається відкрити план для інших країн та регіонів у найближчому майбутньому.

OpenAI стверджує, що преміальний план допоможе зберегти ChatGPT безплатним для решти користувачів. Крім того, компанія вивчає можливість впровадження дешевших передплат, а також бізнес-плани та пакети даних для підвищення доступності.

«[Спочатку] ми запустили ChatGPT як попереднє дослідження, щоб дізнатися більше про сильні та слабкі сторони системи та зібрати відгуки користувачів, щоб допомогти нам покращити її обмеження, — йдеться в блозі OpenAI. — З того часу мільйони людей надіслали нам відгуки, ми зробили кілька важливих оновлень і побачили, що користувачі знаходять цінність у різних професійних випадках використання, включаючи створення та редагування контенту, мозкові штурми, допомогу у програмуванні та вивченні нових тем».

OpenAI знаходить й інші способи залучення фінансування. Минулого місяця компанії вдалося звернути на себе погляд Microsoft і залучити багатомільярдні інвестиції програмного гіганта. Microsoft планує ширше використовувати технологію OpenAI у своїх продуктах. ChatGPT змусив інші великі компанії, такі як Google, зосередитися на роботі зі штучним інтелектом.

CEO OpenAI Сем Альтман про чатбот GPT-4: “Люди благають про розчарування, і вони його отримають”

Джерело: Engadget


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: