Новини Пристрої 14.07.2022 о 17:29 comment views icon

PlayStation Stars — нова програма лояльності з балами, які можна використовувати на поповнення гаманця PSN та покупки в PS Store

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Sony анонсувала нову програму лояльності для користувачів PSN під назвою PlayStation Stars. Її запуск відбудеться пізніше цього року (точна дата поки не повідомляється), а взяти участь та виграти цінні призи зможуть всі охочі.

Програмою PlayStation Stars передбачені винагороди за виконання різноманітних завдань та кампаній. Наприклад, кампанія «щомісячна реєстрація» / Monthly Check-In передбачає присудження винагороди за запуск будь-якої гри з бібліотеки, тоді як в інших для винагороди знадобиться перемога у турнірі, отримання певних трофеїв або першість в отриманні «платини» у тій чи іншій грі.

Усі учасники PlayStation Stars зможуть заробляти бали лояльності, які надалі можна буде обміняти в магазині — на поповнення гаманця в PSN чи придбання окремих ігор у PS Store. Як додаткову перевагу, підписникам PlayStation Plus, зареєстрованим в PlayStation Stars, бали нараховуватимуться автоматично за покупки в PlayStation Store.

Окремою частиною PlayStation Stars стане новий тип винагород — «колекційні цифрові предмети». Серед них будуть віртуальні фігурки улюблених і культових персонажів ігор та інноваційних пристроїв з минулого. У Sony чітко заявили, що ці предмети — це точно не NFT, оскільки їх не можна буде обміняти чи продати.

«Ми дуже сподіваємося, що ця нова програма сколихне у пам’яті спогади про минулі ігри та водночас змусить вас радіти майбутньому з PlayStation: вшановувати ігрові епохи, які ми створили разом, намічати нові шляхи для дослідження та об’єднувати гравців для глобальних святкувань»

з офіційного блогу PlayStation

У Sony запевняють, що це лише початок і надалі програма PlayStation Stars продовжить розвиватися та розширюватися. Наразі ранні тести цієї програми, а її запуск планується пізніше цього року з поетапним розгортанням за регіонами.

Онлайн-курс Frontend-разробник від Powercode academy.
Курс на якому ти напишеш свій чистий код на JavaScript, попрацюєш із різними видами верстки, а також адаптаціями проектів під будь-які екрани. .
Зарееструватися

PlayStation 5 отримала нове системне оновлення — підтримка режиму ALLM та підвищення стабільності роботи


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: