Новини

Продажі ігор PlayStation в Україні після початку війни впали в 10 разів, але останнім часом спостерігається пожвавлення

Продажі ігор PlayStation в Україні після початку війни впали в 10 разів, але останнім часом спостерігається пожвавлення

За даними компанії ERC, що є офіційним дистриб’ютором PlayStation та консольних ігор в Україні, після початку масштабного вторгнення Росії продажі дисків різко скоротилися.

Так, у проміжок часу з 2018 року до 2020 року роздрібні продажі зросли з 25 тис. до 230 тис. копій, а у 2021 році склали 207 тис. (зниження на 10% викликано відсутністю гучних релізів через пандемію COVID-19). Ще на початку року в ERC очікували приріст продажів у 2022 році завдяки очікуваному виходу ігор Horizon Forbidden West, Elden Ring та Gran Turismo 7. Але з початком війни ситуація на ринку суттєво погіршилася.

Як повідомляють в ERC, у перші тижні війни показник щотижневих продажів обвалився в 10 разів у порівнянні з довоєнними результатами. Торік у середньому продавалося щотижня близько 3980 дисків з іграми для PlayStation. Але таке падіння спостерігалося лише у перші тижні війни. Після звільнення від окупантів північних регіонів України та відкриття більшої кількості магазинів продаж дисків збільшився. І зараз показники щомісячного продажу дисків приблизно в 4-5 разів нижчі за довоєнні результати. Передбачається, що ситуація могла б бути ще кращою, але на продаж негативно впливають проблеми з постачанням.

Також зазначається, що протягом трьох останніх місяців найпопулярнішою грою для PlayStation є Horizon Forbidden West.

Курс
Full Stack вечірній
Отримуйте завдання від фахівців, що практикують, і вчіться у вільний від роботи час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack вечірній

На PlayStation з’явилась українська мова інтерфейсу, а PlayStation 5 невдовзі отримає підтримку VRR

Джерело: dou


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: