Новини Новини 20.02.2023 о 18:40

Режисер Браян Тейлор зніме ще один перезапуск фільму «Геллбой» разом з автором оригінального коміксу Майком Міньолою

Андрій Русанов

Автор сайту ITC.ua

Майже через два десятиліття після виходу фільму «Геллбой» режисера Гільєрмо дель Торо історія персонажа отримає ще одне перезавантаження. «Millennium Media» підтвердила, що «Геллбой: Згорблена людина» розпочнеться наступного місяця у Болгарії. Виконавець ролі головного героя (спочатку його грав Рон Перлман) ще не оголошений, але режисером нового фільму буде Браян Тейлор, найбільш відомий за бойовиком «Адреналін» з Джейсоном Стетхемом.

Цікаво, що оригінальний творець коміксів Майк Міньйола написав сценарій для майбутнього фільму разом із Крісом Голденом. З чуток, обидва працювали над сценарієм перезавантаження 2019 року, хоча Ендрю Косбі у результаті залишився єдиним автором сценарію. Перезавантаження 2019 року не заслужило добрих відгуків і стало комерційним провалом, зібравши близько $55 млн у прокаті за бюджету $50 млн.

«Згорблена людина – це відхід від усіх попередніх фільмів про Геллбоя, де Майк Міньйола і творець коміксів, нарешті, представлять справжню версію своїх історій і персонажів», – сказав президент Millennium Media Джеффрі Грінштейн. «Це перший фільм із серії, який захопить глядачів знайомими (і новими) способами».

Назва нового фільму Crooked Man походить з назви коміксу 2008 року. Сайт Deadline оприлюднив коротку сюжетну анотацію фільму:

«У новому фільмі ми побачимо Геллбоя та новачка-агента, які опинилися в сільській місцевості Аппалачів 1950-х років. Там вони виявляють невелику громаду, населену відьмами, яку очолює якийсь диявол, що має неприємний зв’язок із минулим Геллбоя: Згорблена людина».

Дата виходу фільму залишається невідомою.

Рецензия на фильм Hellboy / «Хеллбой»

 


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: