Новини Софт 26.05.2022 о 15:13

Сервери українського MMO-шутера Survarium відключать 31 травня, гра так і не вийшла з Дочасного доступу Steam

Вадим Карпусь

Автор новин

Після багатьох років розробки та тестування гри Survarium розробники із Vostok Games (вихідці з GSC Game World) вирішили закрити цей проєкт. Як повідомляється на сайті гри, сервери Survarium будуть відключені 31 травня о 23:59 за київським часом.

Нагадаємо, про плани запуску Free-to-Play MMO-шутера Survarium стало відомо близько 10 років тому – у квітні 2012 року. Розробники планували створити шутер для багатьох користувачів в постапокаліптичному світі. Але при цьому вони не планували обмежуватися лише чорнобильською тематикою, а хотіли приділяти увагу й іншим екологічним катастрофам.

Влітку 2013 року почалося закрите бета-тестування Survarium, а ще через рік проєкт перейшов до етапу відкритого бета-тесту. Навесні 2015 відбувся реліз гри, хоча релізна версія так і не отримала перший порядковий номер, а пропонувалася в Steam на умовах раннього доступу. Ще у 2017 році виходила лише версія 0.50. І до свого закриття гра так і не вийшла з Дочасного доступу.

Розробники подякували шанувальникам за підтримку та пообіцяли зайнятися новими проєктами, але не стали ділитися будь-якими подробицями щодо цього.

Survarium — постапокалипсис онлайн

Джерело: Survarium


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: