Новини

Що робити, якщо окупанти відключили українське ефірне мовлення і транслюють пропагандистські канали — Рекомендації Держспецзв’язку

Що робити, якщо окупанти відключили українське ефірне мовлення і транслюють пропагандистські канали — Рекомендації Держспецзв’язку

На півдні та сході України російські окупаційні війська особливо активно обстрілюють міста — ворог глушить зв’язок і транслює пропагандистські канали. Тому Держспецзв’язку опублікувало чергові рекомендації, які допоможуть зорієнтуватися та знайти правдиві джерела інформації: що робити, якщо окупанти відключили українське ефірне мовлення.

Окрім ефірного мовлення отримати безплатний доступ до українських телеканалів можна кількома способами:

  • На супутнику. Українські телеканали розкодовані на супутнику. Це означає, що доступ до мовлення безплатний. Щоб переглядати телебачення, потрібен супутниковий ресивер та супутникова антенна.
  • На Youtube. Більшість українських каналів мають власні канали на Youtube. Якщо у вас є швидкий інтернет, знайдіть у мобільному додатку або на вебсторінці на Youtube бажаний канал. Якщо швидкість інтернету невисока, оберіть в налаштуваннях відео нижчу роздільну здатність (три крапки у верхній частині відео/ якість/ 360р або 480р — цього буде достатньо).
  • На ОТТ-сервісах. На платформах YouTV, Sweet TV, Omega TV, MEGOGO, Kyivstar TV, Oll tv доступ до українського телебачення тепер теж безплатний. Знайдіть бажаний канал в застосунку або на вебсторінці улюбленої платформи.

Крім того, є українське радіомовлення в інтернет-радіо: radioplayer.ua

Також нагадаємо, що наразі триває Національний телемарафон #UAразом: провідні національні телеканали UA:Перший, Рада, 1+1, Україна, ICTV, СТБ, Інтер, Україна24, ТРК Київ об’єднались задля того, щоб оперативно надавати глядачеві перевірену інформацію щодо війни в України.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: