Новини Технології 31.10.2023 о 12:46 comment views icon

Siemens і Microsoft створюють «розумного‎» помічника для виробництва — звісно, зі штучним інтелектом

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

У перспективі ШІ-асистент скоротить час виконання завдань на виробництві з тижнів до хвилин.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь
Siemens і Microsoft створюють «розумного‎» помічника для виробництва — звісно, зі штучним інтелектом
Завод газових турбін Siemens у Берліні

Німецький промисловий гігант Siemens співпрацює з Microsoft  для розробки розумного помічника, який покращить співпрацю між людьми та машинами на виробництві. Асистент використовуватиме генеративний штучний інтелект, щоб допомогти працівникам створити, оптимізувати чи налагодити код автоматизації.

«Це скоротить час виконання завдання, яке раніше займало тижні, до хвилин», — заявили в Siemens.

Microsoft стала піонером в інтеграції генеративних «копілотів» зі штучним інтелектом у власні продукти та служби, після того, як інвестувала понад $10 млрд у розробника ChatGPT OpenAI. Зараз корпорація разом із партнерами розробляє ШІ-асистентів для допомоги в промислових секторах, включаючи автомобільну, споживчу галузь та машинобудування.

«Це може революціонізувати процес проєктування, розробки, виробництва та функціонування компаній. Доступніша співпраця людей та машин дозволить інженерам прискорити розробку коду, підвищити рівень інновацій і применшити дефіцит кваліфікованої робочої сили», — зазначає головний виконавчий директор Siemens Роланд Буш.

Німецький постачальник комплектуючих для автомобільного, аерокосмічного та промислового використання Schaeffler вже використовує подібного помічника для створення коду для програмування систем автоматизації й скорочення простоїв на заводах.

Джерело: Bloomberg

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: