Новини WTF 17.08.2023 о 20:25 comment views icon

SnowRunner недоступна українцям в Steam та Epic Store — видавець гри поставив Україну в один ряд з росією та білоруссю

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новин

Розділ Ігри виходить за підтримки?

Схоже, деякі розробники та видавці прогулювали уроки географії у школі, тому досі не можуть відрізнити Україну від росії та білорусі. Як стало відомо, видавець Focus Home Interactive обмежив розповсюдження гри SnowRunner в цих країнах. Обмеження зачепило магазини Epic Games Store та Steam.

SnowRunner недоступна украинцам в Steam и Epic Store – издатель игры поставил Украину в один ряд с россией и беларусью

Один з наших читачів звернув увагу, що симулятор бездоріжжя SnowRunner став недоступним в Epic Games Store. У відповідь на звернення до служби підтримки магазину надійшла відповідь, що гра SnowRunner заблокована для гравців з України, росії та білорусі. Видавець вирішив зробити гру недоступною в цих регіонах. Наразі гра не відображається в магазині, якщо заходити в Epic Games Store з українського IP. Проте ситуація змінюється, якщо зайти на сторінку гри через VPN-сервіс. Аналогічна ситуація спостерігається і зі сторінкою SnowRunner у Steam. Хоча DLC до гри доступні для придбання без VPN.

SnowRunner недоступна украинцам в Steam и Epic Store – издатель игры поставил Украину в один ряд с россией и беларусью

Отже, Focus Home Interactive прирівняла жертву агресію Україну до агресора росії та поплічника агресора білорусі. Нещодавно такої ж помилки припустилися AMD та Bethesda, обмеживши українців в праві брати участь в акції. Проте вони оперативно виправились та вибачились «за плутанину». Сподіваємось, що в Focus Home Interactive також зможуть якнайшвидше розібратись в ситуації та відкрити доступ до гри SnowRunner для українців.

Розділ Ігри виходить за підтримки?

Компанія LG Home Entertainment є визнаним новатором в галузі телевізорів і аудіовідеосистем. LG пропонує покращений досвід домашніх розваг завдяки відзначеним нагородами OLED-телевізорам і телевізорам QNED LED на інноваційній платформі WebOS Smart TV. Прагнучи надати споживачам першокласний користувацький досвід, вся продукція LG для домашніх розваг розроблена з урахуванням екологічної стійкості, починаючи від виробництва і закінчуючи утилізацією.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: