Новини Софт 11.05.2023 о 11:18

Studio Bot — новий ШІ-помічник Google для розробників Android, який допоможе з написанням та оптимізацією коду

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Під час Google I/O компанія оголосила про запуск інструменту для кодування на основі ШІ для розробників Android під назвою Studio Bot – він допоможе створювати програми, генеруючи код, виправляючи помилки та відповідаючи на запитання про ОС.

Курс
Excel для бізнесу
Весь функціонал Excel на просунутому рівні. Без сліз
Без сліз? Хочу!
pic

Studio Bot побудований на Codey – новій базовій моделі кодування Google, яка походить від оновленої PaLM 2 (великої мовної моделі компанії нового покоління). Бот підтримує мови програмування Kotlin і Java, та розміщуватиметься безпосередньо на панелі інструментів Android Studio. Google зазначає, що розробникам не потрібно ділитися своїм вихідним кодом, щоб використовувати Studio Bot, однак компанія отримуватиме дані про розмови, які вони ведуть з інструментом.

Основний інтерфейс для взаємодії з Studio Bot – вікно чату, де можна ставити запитання або просити написати код, який можна перенести у відкритий редактор одним натисканням. В окремих темах Studio Bot запропонує відкрити сторінку документації з додатковою інформацією. Також можна попросити бота знайти й усунути помилки в коді.

Навчання бота ще триває, і наразі він доступний лише для розробників у США через канал Canary. Жодної інформації про глобальний випуск не надали.

Studio Bot – це логічне продовження ініціатив компанії для полегшення процесу кодування. Після того, як чатбот Bard з’явився у ранньому доступі, Google поступово оновлювала його новими функціями, зокрема й тими, що допомагають генерувати, налагоджувати та пояснювати рядки коду.

На початку року Microsoft випустила помічника, схожого на ChatGPT, для GitHub Copilot, а Amazon минулого місяця надала розробникам безплатний доступ до CodeWhisperer.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: