Новини Новини 25.04.2022 о 13:42

Ubisoft анонсувала нову гру — Project Q. Це буде PvP-арена з кількома режимами

Тетяна Нечет

Автор новин

Компанія Ubisoft оголосила, що працює над новою грою. Вона являє собою арену командних битв і наразі має кодову назву Project Q.

Напередодні офіційного анонсу інсайдер Том Хендерсон поділився ігровими кадрами Project Q, що здається сумішшю Overwatch та Fortnite. Один з ігрових режимів отримав назву Showdown і дуже схожий на звичну королівську битву: борються чотири команди із двох гравців. Також показаний режим Battle Zone — бойової арени, при якому дві команди з чотирьох гравців мають першими заробити 100 очок. Мета Battle Zone — якомога довше контролювати певну ділянку на карті, що в чомусь схоже на ігровий режим Call of Duty Hardpoint.

«Це не королівська битва. У грі буде безліч режимів PvP з єдиною метою: отримувати задоволення! У нас немає планів з додавання NFT в цю гру, ви можете дізнатися більше, зареєструвавшись і взявши участь у найближчих тестах, — сказано у Twitter-публікації.

Ubisoft розробляє Project Q для Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PS5 та ПК. Анонс цієї гри відбувся після того, як Ubisoft вирішила закрити безплатну королівську битву Hyper Scape 28 квітня.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: