Новини

Виробник Байрактарів показав нові бойові безпілотники з українськими двигунами

Виробник Байрактарів показав нові бойові безпілотники з українськими двигунами

Турецька компанія Baykar Makina, яка створила безпілотник Байрактар ​​(Bayraktar), показала прототип бойового БПЛА Kızılelma («червоне яблуко»). Перші польоти безпілотника заплановано на 2023 рік.

Ця нова Національна безпілотна бойова літальна система (MIUS) буде оснащена реактивним двигуном і, як очікується, зможе злітати й сідати на десантний флагманський корабель TCG Anadolu.

Baykar також працює над БПЛА Bayraktar TB3, який стане покращеною версією знаменитого Bayraktar TB2. І MIUS, і TB3 розширять можливості турецьких дронів для військово-морських операцій.

Курс
Java вечірній
Навчайтесь топової професії у вільний від роботи час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Java вечірній

«З винищувачами 5-го покоління світ став свідком кінця пілотованих винищувачів. Жодних нових пілотованих бойових літаків розроблятися не буде. У майбутньому безпілотні системи дедалі частіше ставатимуть найсильнішими елементами на полі бою».

Байрактар

Безпілотний винищувач зможе виконувати безліч бойових дій, таких як стратегічні наступи, підтримка з повітря, ракетні удари, придушення та знищення ППО супротивника. Повністю автономний MIUS зможе нести ракети класу “повітря-повітря”.

Компанія у листопаді 2021 року підписала контракт з одним із провідних українських розробників «Івченко-Прогрес» на закупівлю двигунів для MIUS. За договором передбачалося, що компанія поставить турбореактивний двоконтурний двигун АІ-322Ф для дрона.

Виробник Байрактарів показав нові бойові безпілотники з українськими двигунами
АІ-322Ф

Двигун дозволить набирати велику робочу висоту та підіймати у повітря безпілотник вагою 5500 кг. При цьому переносити корисне навантаження зможе до 1,5 тонн. Запас польоту для АІ-322Ф – 5 годин, швидкість до 800 км/год.

Bayraktar, Сокіл, Лелека тощо. Які високотехнологічні БПЛА створює та використовує у війні Україна


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: