Новини

Вихід стрімінгового пристрою Microsoft Xbox Keystone відклали через надто високу ціну

Вихід стрімінгового пристрою Microsoft Xbox Keystone відклали через надто високу ціну

Близько місяця тому генеральний директор Microsoft Gaming Філ Спенсер показав спеціальний пристрій Xbox для потокової передачі ігор. А тепер він розповів, чому компанія відклала свої плани щодо випуску цього пристрою.

«Вона виявилася дорожчою, ніж ми хотіли, коли ми фактично створили його з апаратними ресурсами, які були всередині», – сказав Спенсер під час обговорення прототипу пристрою Keystone, який нещодавно можна було бачити на полиці в його офісі. «Ми вирішили зосередити зусилля цієї команди на створенні застосунку для потокової передачі Smart TV».

Однак це не означає, що Microsoft остаточно відмовилася від ідеї створення консолі Xbox, призначеної для потокової передачі. Спенсер уточнив, що компанія, як і раніше, зосереджена на Keystone і розглядає можливість отримання цільової ціни. Він додав, що Microsoft хотіла зрештою отримати пристрій вартістю $129 або $99. Однак з урахуванням кремнієвих компонентів і комплектного контролера, що використовуються, така стрімінгова консоль за своєю вартістю наближалася до Xbox Series S, яка продається за ціною $299.

Спенсер каже, що прототип Keystone «виглядає як Xbox з інтерфейсом користувача, і все працює». Команда створила консоль лише за 9 місяців. Зараз пристрій просто лежить на полиці в офісі. Він додав, що деякі співробітники взяли Keystone, і пристрій «працював дуже, дуже добре».

Тепер не слід очікувати скоро появи на ринку стрімінгового пристрою Microsoft. Спенсер додав, що в майбутньому воно може з’явитися, але це відбудеться через роки.

Курс
QA
Вивчайте важливi технології для тестувальника у зручний час, та отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: