Новини Софт 06.06.2022 о 18:29

Xbox та Bethesda проведуть «розширену» презентацію ігор 14 червня

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Як і в червні минулого року, окрім базової презентації Microsoft планує також «розширену» версії другого спільного стріму Xbox та Bethesda, який відбудеться двома днями пізніше — 14 червня. Її програма буде більш насиченою — включатиме більше трейлерів, обговорення з розробниками та поглиблений огляд деяких ігор, представлених на головній виставці Xbox і Bethesda Games Showcase.

Курс
ADOBE PREMIERE З НУЛЯ
Навчіться робити вражаючі відео за допомогою найпопулярнішої програми монтажу - Adobe Premiere!
Дізнатися про програму
computer

Трансляція Xbox Games Showcase Extended почнеться о 20:00 за київським часом та триватиме приблизно 90 хвилин. Її можна буде дивитися, зокрема на Twitch та YouTube. Трансляція буде доступною з субтитрами 32-ма мовами, включаючи українську. Як і минулого року, на YouTube вона вестиметься у 1080p та 60 fps — подивитися шоу в 4K можна буде лише після його завершення, в записі.

Тогорічний Xbox Games Showcase Extended дозволив дізнатися додаткові відомості про Forza Horizon 5, Senua’s Saga: Hellblade II, S.T.A.L.K.E.R. 2, Microsoft Flight Simulator та деякі ігри сторонніх студій. Також в межах заходу Microsoft анонсувала повернення сервісу Xbox Design Lab, який дозволяє гравцям налаштувати дизайн контролерів.

Xbox та Bethesda проведуть велику презентацію ігор 12 червня


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: