Блоги Блоги 08.04.2016 в 17:40 comment

Квітневе оновлення The Division

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/379ef2f2474de20044be125465ed0a64?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/379ef2f2474de20044be125465ed0a64?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

 

tctd_team_view_building_1457565501

Розробники Massive Entertainment поділилися зі своїми фанами подробицями першого великого (та ще й безкоштовного!) оновлення The Division. Воно буде складатися з двох частин: Incursions та Conflict. Основною метою першої частини оновлення буде контент високого рівня та винагороди для команд, а також інші, не менш приємні, можливості.

 

Incursions_241887

Update 1.1 – під кодовою назвою Incursions – вийде в світ 12 квітня та відкриє доступ до завдання Falcon Lost або, іншими словами, першого рейду в The Division. Згідно розповіді представників компанії, пройти місію буде неабияк важко, тому від гравців очікується відмінні особисті навички та злагоджена командна робота для досягнення успіху. Відповідно, підбір напарників через систему matchmaking теж буде доступний. Цікава деталь: зібравши команду і розпочавши місію, у випадку загибелі всієї команди, повернутися до останньої контрольної точки взагалі неможливо, потрібно буде розпочинати місію з самого початку. Проте, в якості винагороди, будуть доступні нові набори спорядження, при чому чотири різни види під різний стиль гри:

Онлайн-курс "Корпоративна культура" від Laba.
Як з нуля побудувати стабільну корпоративну культуру, систему внутрішньої комунікації та бренд роботодавця, з якими ви підвищите продуктивність команди, — пояснить HR-директор Work.ua.
Детальніше про курс
  • Sentry’s Call – для снайперів та гравців з фокусом на високі пошкодження;
  • Striker’s Battle gear – дає бонуси до штурмових навичок;
  • Technician’s Authority – для гравців підтримки;
  • Path of the Nomad – призначений для соло-гравців Темної зони.

Кожний набір спорядження відкриє доступ до свого унікального таланту, але їх розробники вирішили поки що не анонсувати. Також, після першого проходження місії в тиждень буде видаватись разова спеціальна винагорода (знову ж таки, невідомо яка) – до речі місію можна повторювати скільки завгодно разів. Новий рейд буде доступний на високому та challenge рівнях складності. Останній розробники The Division рекомендують гравцям, які вже зібрали вищезгадані набори після проходження місії на високій складності. Цікаво, що отримати нові набори можна буде альтернативними шляхами, при цьому одну частину з набору спеціально не можна буде знайти під час проходження Falcon Lost!

Крім нових наборів спорядження, в квітневому оновленні нас очікує:

  • Торгівля (trading): викинувши спорядження на землю, гравці вашої групи зможуть його підібрати. В Темній зоні це можливо тільки на КПП. Додатковими умовами торгівлі буде наявність членів команди в той момент, коли річ була підібрана вашим персонажем, а також 2 години обмеження по часу для передачі одиниці спорядження.
  • Оновлення камери (spectator camera): тепер після смерті власного персонажу можна спостерігати за гравцями своєї групи.
  • Відрядження (assignments): щоденні та щотижневі місії, в якості винагороди гравці будуть отримувати Фенікс кредити та інші бонуси.
  • Пункти десанту запасів (supply drop points): час від часу, в Темній зоні проводяться десантування ящиків з припасами, що будуть охоронятися невеликою групою бандитів високого рівня. Це додає ще один варіант гравцям полювати на хороше спорядження та змагатись за нього з іншими групами, і це спорядження не потрібно евакуйовувати з Темної зони!
  • Нові вороги: захисні дрони, яких бандити зможуть викликати під час бою, а також спеціальні боси, які будуть невразливими для звичайних куль і потрібно буде знайти інший спосіб їх подолати.

 

Conflict_241888

Update 1.2 – під кодовою назвою Conflict – стане доступним десь в кінці квітня (або на початку травня) та відкриє ще один рейд в The Division. Крім цього, в Темній зоні з’являться нові PVP арени. Більше деталей про другу частину оновлення на разі немає, відомо тільки, що після двох безкоштовних оновлень гравців чекають ще 3 платні доповнення протягом року. Їх можна буде докупити окремо або всі разом у вигляді Season Pass.

Онлайн-курс "Корпоративна культура" від Laba.
Як з нуля побудувати стабільну корпоративну культуру, систему внутрішньої комунікації та бренд роботодавця, з якими ви підвищите продуктивність команди, — пояснить HR-директор Work.ua.
Детальніше про курс

Сумарно, мапа оновлень гри виглядає наступним чином:

postlaunch_web_241890

Запис трансляції квітневого оновлення (англійською мовою) можна переглянути на twitch, а якщо ви пропустили огляд гри The Division – пропоную ознайомитись з ним українською чи російською. Матеріал підготовлений за інформацією офіційного блогу Ubisoft.


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: