Новости Новости 14.09.2021 в 22:54 comment views icon

iOS 15, iPadOS 15 та watchOS 8 виходять 20 вересня

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Владимир Скрипин

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

У рамках сьогоднішньої презентації Apple також назвала дату виходу оновлень iOS 15, iPadOS 15 і watchOS 8 — всі вони стануть доступні 20 вересня.

Apple спочатку анонсувала iOS 15, iPadOS 15 і watchOS 8 на червневій конференції розробників WWDC21, а з липня нові версії ОС доступні всім охочим у рамках відкритого бета-тесту.

Серед найбільш помітних змін iOS 15 — редизайн сповіщень (набір режимів концентрації Focus), функція розпізнавання тексту на фото Live Text, редизайн Safari (мінімалістичний вигляд панелі вкладок, функція угруповання вкладок, які синхронізуються на всіх пристроях, та підтримка розширень), а також оновлення всіх основних застосунків (FaceTime, «Карти», «Погода», «Фото», «Гаманець», «Камера» та «Повідомлення»).

Водночас, як ми дізнались раніше, функція SharePlay не з’явиться на релізі iOS 15, її планують додати в одному з майбутніх оновлень цієї осені.

В iPadOS 15 з’явиться підтримка шорткатів для клавіатури, галерея віджетів і «Бібліотека застосунків», нові можливості багатозадачності, включаючи швидший спосіб перемикання між запущеними програмами як на Windows чи Mac, нова функція «Швидкі нотатки» та інші зміни.

Щодо watchOS 8, нова версія прошивки для розумних годинників Apple запропонує кілька нових функцій, включаючи більше типів тренувань у програмі Фітнес, оновлений додаток Mindfulness (стара назва Breathe), в якому на додачу до медитацій з’являться «Сеанси роздумів» (хвилину треба буде подумати про щось хороше одночасно роздивляючись абстрактні візуалізації на екрані), новий циферблат з підтримкою портретних знімків, зроблених на iPhone, а також покращений додаток погоди, поліпшений набір тексту та розширені можливості домашньої автоматизації.

Курс QA Manual.
Отримайте персональну стратегію як стати QA Engineer та одержіть свій перший офер у $ уже через 6 місяців.
Інформація про курс

Більш детально про ключові нововведення iOS 15, iPadOS 15 та watchOS 8 (і пристрої, які будуть їх підтримувати) ми розповідали у липні, коли стартувало їх бета-тестування.

Apple випустила перші публічні бети iOS 15 та iPadOS 15. Як встановити та ключові нововведення

Почався відкритий бета-тест macOS Monterey, watchOS 8 та tvOS 15 — всі нові ОС Apple вже доступні завантаження

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: