Новости

Мінцифра оновила «Дія.Підпис» — крутити головою більше не потрібно (достатньо лише кліпнути очима👀)

Мінцифра оновила «Дія.Підпис» — крутити головою більше не потрібно (достатньо лише кліпнути очима👀)

Запуск оновленого «Дія.Підпису» анонсували розробники та особисто міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Свого часу Мінцифра отримала чималу порцію негативу та критики через «Дія.Підпис», а саме — вимогу робити «підпис обличчям» та крутити головою в додатку державних послуг «Дія» для отримання COVID-сертифікату. Врешті отримання документа спростили та скасували функцію електронного підпису і «Дія.Підпису» для генерації сертифіката.

Мінцифра вперше анонсувала оновлення «Дія.Підпису» наприкінці 2021 року, коли підсумовувала свої досягнення за рік. І ось зараз відбувся фактичний запуск оновленої послуги.

Головна відмінність оновленого «Дія.Підпису» — покращена версія технології розпізнавання обличчя PhotoID, яка, на відміну від попередньої, не потребує крутити головою у різні боки. Тепер, щоб скористатися «Дія.Підписом», достатньо лише зайти в застосунок, натиснути Меню, перейти до розділу «Дія.Підпис» та кліпнути.

Курс
Розробка на Java
Опануйте популярну мову програмування Java у зручний для вас час, та заробляйте від $1000 на початку кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Розробка на Java

«Дія.Підпис» — універсальний цифровий ключ, який Мінцифра називає «найзахищенішим» у світі.  Він інтегрується з «Дія», тому підпис можна використовувати для віддаленої ідентифікації (підтверждення особи) та отримання державних послуг не лише з комп’ютера, а й також зі смартфона. Саме через «Дія.Підпис» працюють податкові та соціальні послуги в застосунку «Дія» (підпис використовується при поданні декларацій). Також цифровий підпис «Дія.Підпис» можна використовувати в популярному платіжному додатку monobank, а також сервісах електронного документообігу Document Online та Вчасно. Перелік сервісів з підтримкою «Дія.Підпис» поступово зростає, а однією з ключових переваг технології є історія всіх підписаних документів, яка зберігається в телефоні.

Як працює оновлений «Дія.Підпис» — в офіційному відео за участю очільника Мінцифри Михайла Федорова.


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: