Новости Новости 24.12.2021 в 11:10

Мінцифра розповіла про 100 «перемог» у 2021 році та запустила бета-тест двох нових послуг у «Дії» — опитування для е-демократії та розпізнавання обличчя без необхідності крутити головою

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Міністерство цифрової трансформації України підбило підсумки року та розповіло про 100 свої «перемог» — найважливіші досягнення за останні 12 місяців.

Курс СТРАТЕГІЧНИЙ МАРКЕТИНГ.
Дізнайтесь на курсі про ефективні стратегії продажів та реклами. Та займайте лідируючі позиції на ринку!
Дізнатись про програму навчання

Цьогоріч Мінцифрі виповнилося два роки й минулого року творці «Дії» також виокремлювали 100 своїх найбільших досягнень.

Одним з найголовніших досягнень у Мінцифрі називають запуск COVID-сертифікатів, що дозволили українцям не тільки подорожувати, а ще й повернутися до звичайного життя. Україна стала однією з перших держав не членів ЄС, яка змогла отримати взаємне визнання цифрових сертифікатів. Наразі у «Дії» можна генерувати не тільки сертифікат про вакцинацію, але й про одужання, сертифікат на підставі ПЛР-тестування, а також дитячі COVID-сертифікати.

Загалом у 2021 році Мінцифра запустила 12 нових послуг на сайті та в застосунку «Дія». Серед них — призначення/перерахунок пенсії, оформлення субсидії, автоматична реєстрація ФОП, зміна місця реєстрації онлайн у форматі бета-тестування. Загалом на порталі вже доступні 72 послуги, а в застосунку — 9 послуг та 15 цифрових документів.

Серед інших вагомих досягнень Мінцифра виокремлює дві субвенції — «Ноутбук кожному вчителю» та «Інтернет-субвенція» з під’єднанням сіл до оптичного інтернету.

Державний застосунок «Дія» на тлі запуску програми «єПідтримка» Мінцифра розповіла про 100 «перемог» у 2021 році та запустила бета-тест двох нових послуг у «Дії» — опитування для е-демократії та розпізнавання обличчя без необхідності крутити головоюМінцифра розповіла про 100 «перемог» у 2021 році та запустила бета-тест двох нових послуг у «Дії» — опитування для е-демократії та розпізнавання обличчя без необхідності крутити головою«єПідтримка — президентська ініціатива з підтримки бізнесу, за якою українці із сертифікатом про повну вакцинацію можуть отримати по 1 000 грн від держави. Перший этап з виплати допомоги у «Дії» стартував 19 грудня на початку грудня  встановив новий рекорд, подолавши позначку у 12 млн користувачів.

Зараз «Дія» зростає на майже 50 тисяч користувачів щодня, і сайтом «Дія» теж користуються більше як 12 млн українців, зазначили в Мінцифрі. 21 грудня у «Дії» з’явились сповіщення про нові кредити та перевірку кредитної історії, а відучора проходить бета-тестування двох нових послуг — опитувань (вони, як обіцяють розробники, «скоро стануть вашим улюбленим інструментом е-демократії») та покращеної версії технології розпізнавання обличчя PhotoID, яка, на відміну від попередньої, не потребує крутити головою у різні боки. Долучитися до бета-тесту може кожег охочий за посиланням.

З усіма 100 перемогами Мінцифри у 2021 році можна ознайомитися на сайті.

Курс
ПОБУДОВА БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ
Досягайте більшої ефективності та прибутковості для вашого бізнеса за допомогою цього курса!
Дізнатись про курс
Manager

***

У лютому відбудеться наступна велика презентація Diia Summit, де очікується запуск нових цифрових послуг у декількох сферах. Наразі Мінцифра працює над 94 цифровими проєктами, які охоплюють всі сфери та галузі — від юстиції до медицини. Серед них — вибори онлайн і спецрежим для IT-індустрії «Дія.City», який має запрацювати вже наприкінці січня – на початку лютого 2022 року.

Раніше відомство запустило спеціальний сайт plan2.diia.gov.ua — на ньому можна знайти не тільки стислий опис по кожній послузі, яка розроблюється спільно з іншими міністерствами, а також відстежувати реалізацію проєктів у режимі реального часу та давати рекомендації.


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: