Новости Новости 01.11.2021 в 16:45 comment views icon

Мінцифра: у Дії вже 9 мільйонів унікальних користувачів — менше ніж за два тижні долучилось більше мільйона

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Владимир Скрипин

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Про подолання застосунком Дія межі 9 мільйонів унікальних користувачів повідомили розробники та міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Не секрет, що останніми місяцями Дія б’є рекорди за кількістю активних користувачів — це відбувається на тлі нових рекордів щеплень (а також захворюваності та смертності від COVID-19) та посилення карантинних обмежень. У серпні розробники Дії повідомляли про подолання позначки у 6 мільйонів активних користувачів, у вересні їх стало 7 млн, наприкінці жовтня аудиторія зросла до 8 млн. І ось зараз Дія подолала межу у 9 мільйонів унікальних користувачів — черговий мільйон нових юзерів долучився менше ніж за два тижні.

Тільки вчора (за день до запровадження у Києві обмежень «червоної» зони) розробники спростили отримання COVID-сертифікату — КЕП і Дія.Підпис (з горезвісною технологією сканування обличчя Photo ID) стали необов’язковими.

Уряд спростив отримання COVID-сертифікатів у Дії — відтепер для цього не потрібен КЕП і Дія.Підпис

Чи потрібно нагадувати, що COVID-сертифікати, які можна отримати після вакцинації у застосунку та на сайті Дія (як в електронному, так і у паперовому вигляді) звільняють від низки карантинних обмежень. Власне, в анонсі розробники роблять акцент саме на цьому:

Онлайн-курс Pyton.
Опануйте PYTHON з нуля та майте проект у своєму портфоліо вже через 4 місяця.
Приєднатися

«СOVID-сертифікат допомагає уникнути карантинних обмежень. Навіть у “червоній” зоні люди з сертифікатом у Дії продовжуватимуть жити звичайним життям — користуватися транспортом, ходити на роботу, в магазин, кафе тощо.»

із офіційної заяви команди розробників Дія

Скоро в Дії з’явиться окремі COVID-сертифікати — про негативний результат ПЛР тесту на COVID-19 та факт перенесення хвороби. У мобільному застосунку Дії також має з’явитись можливість згенерувати COVID-сертифікат у форматі PDF з електронного.

Наразі Мінцифра активно готується до листопадової презентації Diia Summit, де очікується запуск нових цифрових послуг у декількох сферах, зокрема автоматичних сповіщень щодо перевірок кредитної історії, а також оформлення пенсій та субсидій онлайн.

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: