Новости Новости 08.06.2021 в 17:18 comment

МВС попередило про можливу призупинку реєстрації/перереєстрації ТЗ та видачі водійських посвідчень — через нестачу бланків

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Втім, проблема не матиме довготривалий характер і повинна цілком вирішитись за декілька днів.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Про можливе тимчасове припинення надання адміністративних послуг з реєстрації/перереєстрації транспортних засобів та видачі посвідчення водія у зв’язку з перебоями у постачанні бланкової продукції повідомив Головний сервісний центр МВС.

«‎‎У зв’язку з перебоями у постачанні бланкової продукції можливе тимчасове припинення надання адміністративних послуг з реєстрації/перереєстрації транспортних засобів та видачі посвідчення водія.

За інформацією Державного підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна» відновлення виготовлення бланків свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів планується орієнтовно через 2 дні.

Щодо поновлення надання послуг в сервісних центрах МВС слідкуйте на вебсайті РСЦ ГСЦ МВС відповідного регіону».

Нагадаємо, на початку року в Україні почали видавати нові бланки посвідчення водія, в яких вказують групу крові та згоду на донорство.

В Україні почали видавати нові бланки посвідчення водія, в яких вказують групу крові та згоду на донорство

Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: