Новости Новости 05.04.2016 в 14:17

ВОЛЯ запускає трансляцію телеканалу АМС (Breaking Bad, Fear the Walking Dead) українською мовою

AMC_01

Українська компанія ВОЛЯ та міжнародна телекомпанія AMC Networks International оголосили про партнерство і спільний запуск телеканалу АМС в Україні. Відомі оригінальні серіали АМС – «Пуститися берега» (Breaking Bad), «Бійтеся ходячих мерців» (Fear the Walking Dead), «Зупинись і гори» (Halt and Catch Fire) − будуть доступні глядачам українською мовою ексклюзивно в пакетах ВОЛІ.

Телеканал АМС, який входить до складу компанії АМС Networks International − UK, віддає перевагу фільмам усіх жанрів та демонструє прем’єри успішних оригінальних програм. Упродовж останніх десяти років канал створив кілька відомих серіалів, він широко представлений у Північній Америці і доступний глядачам понад 125 країн світу. В свою чергу AMC Networks International − UK транслює 13 тематичних телевізійних каналів у Європі, Середньому Сході, Африці та Азії.

«АМС започаткував нову історію на телебаченні завдяки своїм успішним серіалам. Ми раді бути партнером ВОЛІ і надавати відмінний вибір ексклюзивних серіалів та фільмів із найбільшої світової кінобібліотеки українською мовою», – зазначив виконавчий віце-президент із програмної та операційної діяльності глобального офісу АМС і Sundance Channel Гарольд Гроненталь (Harold Gronenthal).

Портфоліо компанії включає такі телеканали як: АМС, Sundance Channel, Eva, Extreme Sports, MGM та дитячий JimJam разом із партнерськими каналами − Outdoor Channel & Polsat JimJam, CBS Drama, CBS Action, CBS Reality, CBS Europa та канал Horror з CBS Studios International. Об’єднані канали та канали спільного виробництва мають аудиторію у понад 160 мільйонів домогосподарств у більш ніж 140 країнах і транслюються 26 мовами.

«Ми раді запропонувати нашим споживачам приголомшливі прем’єри ексклюзивних серіалів і популярних фільмів АМС. Як лідер цифрових розваг ВОЛЯ надає абонентам можливість дивитися найбільш обговорювані телепередачі разом із глядачами усього світу», − говорить директор з маркетингу компанії ВОЛЯ Вікторія Цомая.

Новий канал АМС представлений в пакетах послуг ВОЛІ, починаючи зі «Стартового», у всіх містах присутності компанії.

Джерело: ВОЛЯ


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: