Новини Новини 27.01.2023 о 08:03

Пошукові системи, соцмережі та відеосервіси для дорослих — ось 50 найвідвідуваніших сайтів світу (інфографіка)

Катерина Даньшина

Авторка новин

Оцінки загальної кількості вебсайтів у світі різняться, але у 2023 році їх існує приблизно близько 2 мільярдів. Visual Capitalist використав дані SimilarWeb та створив інфографіку з рейтингом 50 найпопулярніших у світі. 

Пошукові системи, соцмережі та відеосервіси для дорослих — ось 50 найвідвідуваніших сайтів світу (інфографіка)

Найпопулярніші сайти 

Очолює перелік Google з понад 3,5 млрд пошукових запитів на день, а друге місце посідає YouTube — вони разом узяті мають найбільшу кількість відвідувань за місяць (85,1 млрд та 33 млрд відповідно) ніж наступні 48 сайтів у переліку разом узяті. 

Відеоплатформа YouTube, яка теж належить Google, є другою за величиною пошуковою системою у світі, а також займає друге місце серед сайтів за тривалістю відвідування (лідирує китайський Bilibili).

YouTube назвав найпопулярніші відео та канали у 2022 році

Далі у переліку йдуть соцмережі-гіганти: Facebook (17,8 млрд), Instagram (6,1 млрд) і Twitter (6,8 млрд). 

Ось повна форма рейтингової таблиці:

Схожий рейтинг Visual Capitalist публікував минулого року, однак з того часу з рейтингу випали Walmart і PayPal. Серед нових помітних учасників — Samsung (1,4 млрд) і New York Times (702,2 млн).

Географія трафіку

США все ще є базою основного потоку трафіку для багатьох найбільших вебсайтів світу, займаючи 30 місць у цьому рейтингу. З цих 30 вебсайтів половиною керують великі технологічні компанії, такі як Microsoft, Amazon, Alphabet, Meta та Netflix. Замикають першу п’ятірку країн, з яких йде найбільше трафіку Росія, Китай, Японія та Південна Корея.

Пошукові системи, соцмережі та відеосервіси для дорослих — ось 50 найвідвідуваніших сайтів світу (інфографіка)

Розподіл за категоріями

11 із 50 найпопулярніших сайтів — новинні, 10 — соцмережі, а 6 — категорія “інше”. До останньої ввійшли Aaj Tak і Globo, які є великими медіавиданнями в Індії та Бразилії відповідно, а решта чотири сайти — XVideos, PornHub, XHamster і XNXX — спеціалізуються на “контенті для дорослих” і знаходяться в різних країнах. Їх часто називають “Tube-сайтами”, оскільки вони створені за моделлю YouTube.

Раніше Google назвав найпопулярніші пошукові запити 2022 року у світі — “Україна”, “Wordle”, “Королева Єлизавета” та “Крикет”. До локального українського рейтингу Google увійшли запити “Карта повітряних тривог”, “Арестович”, “Жириновський”, “Гостомель”, “Swift”, “Лендліз”, “Блекаут” та інші.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: