Новини

Apple анонсувала CarPlay «наступного покоління» – з гнучкими налаштуваннями інтерфейсу, віджетами та покращеною інтеграцією з автомобілем

Apple анонсувала CarPlay «наступного покоління» – з гнучкими налаштуваннями інтерфейсу, віджетами та покращеною інтеграцією з автомобілем

У рамках проведення конференції WWDC 2022 компанія Apple оголосила про суттєве оновлення платформи CarPlay. Тепер можна розраховувати на глибшу інтеграцію з автомобільними системами та покращене підключення до панелі приладів автомобіля. Користувачі CarPlay зможуть поміняти місцями елементи панелі приладів завдяки дизайну, що нагадує віджети Apple.

З новою версією CarPlay користувачі можуть додавати інформацію про поїздку, керувати інформаційно-розважальною системою, керувати температурою в автомобілі, бачити погоду, переглядати оновлену навігаційну інформацію, рівень палива, заряд батареї та багато іншого. Система може адаптуватися до різних розмірів екрана і має новий інтерфейс, що нагадує iPad на центральному екрані.

Тепер CarPlay може надавати контент для кількох екранів в автомобілі, створюючи уніфікований досвід різних для людей. Користувачі зможуть персоналізувати зовнішній вигляд панелі приладів, вибираючи серед різних варіантів панелі. Цьому сприяє, зокрема, додавання підтримки віджетів. Це дозволить миттєво отримувати важливу інформацію прямо на панелі приладів свого автомобіля.

Курс
UI/UX Design вечірній
Опануйте професію UI/UX-дизайнера за 5 місяців, навчайтесь у вільний час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design вечірній

Apple має намір пізніше надати більше відомостей про нову версію CarPlay, а анонси автомобілів з новими можливостями почнуться наприкінці наступного року.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: