Новини Новини 13.02.2023 о 16:13 comment views icon

Кемерон VS Кемерон: “Аватар: Шлях води” та “Титанік” зійшлися у “касовій” боротьбі

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин ITC.ua

Творіння режисера Джеймса Кемерона — другий “Аватар” та “Титанік” наразі змагаються за третє місце у переліку найкасовіших фільмів. Продовження історії про мешканців Пандори має зібрати лише три мільйони, щоб обігнати оскароносний фільм-катастрофу — однак перемогу ускладнює нещодавній старт прокату 3D-версії “Титаніка”.

Вихідними “Аватар: Шлях води” зібрав $25,3 млн, завершивши тиждень із загальною сумою зборів $2,214 млрд. За наступний вікенд фільм міг би досягти третього місця у переліку найкасовіших фільмів, посунувши “Титанік” — однак стрічка, яка лідирувала у рейтингу протягом неймовірних 12 років (поступившись першому “Аватару” та “Месники: Завершення”), схоже, не налаштована так швидко здаватись.

Вышел полный трейлер фильма «Аватар: Путь воды»

Нині 3D-видання “Титаніка” знову транслюється в кінотеатрах — подія присвячена 25-річчю фільму та Дню всіх закоханих. Стрічка зібрала ще $22,3 млн у всьому світі, збільшивши загальну суму заробітку до $2,217 млрд. Нині він лише на $3 млн випереджає “Аватар: Шлях води”. 

“Цей поєдинок, незалежно від результату, демонструє вплив знаменитого режисера Джеймса Кемерона на дух часу в демонстрації кінематографічної актуальності та домінування касових зборів для багатьох поколінь”, — каже аналітик Comscore Пол Дергарабедян.

Хай там як, наразі три режисерські роботи Кемерона перебувають у четвірці найкасовіших фільмів: перше місце у “Аватара” 2009 року ($2,92 млрд); друге мають “Месники: Завершення” від Marvel і Disney ($2,8 млрд); третє поки-що у “Титаніка”, а четверте займає “Шлях води”. 

Курс Business English для проджект-менеджерів.
Розбираємо та прокачуємо той словниковий запас, який ви зможете використати в роботі. Вільно вести проєкти англійською допоможуть автентичні статті, відео, кейси з PM-сфери.
Реєстрація на курс

“Супер Майк: Останній танець” дебютував у Північній Америці з $8,2 млн, але другий “Аватар” та “Титанік” не сильно відставали — із $6,9 млн та $6,4 млн відповідно.

У міжнародному прокаті “Аватар: Шлях води” зібрав ще понад $18 млн — $1, 567 млрд загалом. “Титанік” зібрав $15,9 млн, підвищивши міжнародний заробіток до $1,551 млрд. 

Джеймс Кемерон каже, що втомився від стримінгу: “Досить сидіти на дупі. Нам потрібно ходити в кінотеатри”

Джерело: THR

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: