Новини

Bethesda анонсувала оновлення наступного покоління для Fallout 4 – воно вийде у 2023 році на Xbox Series X|S, PlayStation 5 та ПК

Bethesda анонсувала оновлення наступного покоління для Fallout 4 – воно вийде у 2023 році на Xbox Series X|S, PlayStation 5 та ПК

Bethesda завершує місячне святкування 25-річчя серії Fallout на високій ноті. Компанія оголосила про випуск оновлення наступного покоління для гри Fallout 4. Воно має вийти у 2023 році й буде доступне для консолей Xbox Series X|S та PlayStation 5, а також для ПК.

Поки що про це оновлення відомо дуже мало. Повідомляється лише, що воно забезпечить підтримку роздільної здатності 4K та високу частоту кадрів. Також планується виправити виявлені помилки та додати бонусний контент Creation Club. Враховуючи підготовку оновлення для гри Fallout 4, що вийшла у 2015 році, навряд чи варто очікувати появи Fallout 5 у найближчі кілька років.

Додатково Bethesda пропонує активним передплатникам Prime Gaming можливість отримати комплект до 25-річчя серії в грі Fallout 76. Він буде доступний через Prime Gaming Rewards з 2 листопада 2022 року по 2 лютого 2023 року і включає кілька ігрових бонусів. Активні учасники Xbox Game Pass Ultimate також можуть отримати комплект у період з 27 жовтня до 27 грудня. Крім того, Bethesda оголосила, що з 25 жовтня до 8 листопада гравці Fallout 76 можуть відвідувати Атомну лавку та отримувати безплатний щоденний предмет.

Додамо, зараз у магазині Epic Games Store можна безплатно отримати гру Fallout 3: Game of the Year Edition.

Курс
QA
Вивчайте важливi технології для тестувальника у зручний час, та отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

Джерело: techspot


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: