Новини Новини 25.05.2022 о 14:30

Callisto Protocol — sci-fi хорор від творців Dead Space — підтримуватиметься на різних поколіннях консолей [+ нові скріншоти]

Тетяна Нечет

Автор новин

    1. Студія Striking Distance Studios Глена Скофілда (працював над Call of Duty та Dead Space) ще у 2020 році оголосила про роботу над новим космічним хорором.

Callisto Protocol — хорор, у якому головний герой на ім’я Джейкоб Лі намагається пережити жахи другого за величиною супутника Юпітера та його загадкової в’язниці. Бойова система досить схожа на ту, що була в Dead Space. За сюжетом, таємнича інфекція мутує людей у ​​монстрів під назвою біофаги.

Противників можна розчленувати й вони змінюватимуть свої способи атаки в міру втрати кінцівок. Як і в Dead Space, гравці можуть отримати доступ до гравітаційної атаки, щоб знищувати ворогів навколишніми предметами. Реліз запланований на 2022 рік і це одна з найочікуваніших ігор.

У новому випуску Game Informer розповіли нові подробиці про Callisto Protocol. Стало відомо, що гра розробляється для різних поколінь консолей: Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PS4, PS 5 та ПК. Про це пише Windows Central.

Залежно від того, коли гра буде випущена, її реліз може виявитися досить близьким до виходу рімейку Dead Space 27 січня 2023 року, який розробляється Motive Studios, що належить Electronic Arts.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: