Новини

Disney+ показав перший трейлер фільму Роберта Земекіса Pinocchio / «Піноккіо» з Томом Генксом

Disney+ показав перший трейлер фільму Роберта Земекіса Pinocchio / «Піноккіо» з Томом Генксом

Walt Disney Studios випустила трейлер фільму «Піноккіо». Прем’єра відбулася під час трансляції програми «Доброго ранку, Америка» на каналі ABC, що належить компанії Disney. Пізніше ролик додали на офіційний канал студії на YouTube.

За адаптацію класичного анімаційного фільму Уолта Діснея відповідає режисер Роберт Земекіс. В акторському складі є кілька зірок, таких як Том Генкс, який зіграє Джепетто, Синтія Еріво у ролі Блакитної Феї та Джозеф Гордон-Левітт у ролі цвіркуна Джимині. Фільм вийде цього року лише на Disney+.

«Піноккіо» розповідає історію дерев’яної маріонетки, вирізаної столяром Джепетто, яку Блакитна Фея оживила після того, як тесляр загадав бажання зірці, що падає. Історія заснована на дитячому романі 1883 року «Пригоди Піноккіо» Карло Коллоді.

Курс
Recruitment вечірній
Дізнайтеся, як стати pro-рекрутером. Курс із вільним графіком
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Recruitment вечірній

Також відомо, що Disney працює над кіноадаптацією «Білосніжки», в якій головну роль зіграє Рейчел Зеглер («Вестсайдська історія»), а роль мачухи виконає Галь Гадот. Цікаво, що це був перший анімаційний фільм, випущений студією Уолта Діснея до «Піноккіо» у 1940 році. Але наступним діснеївським фільмом буде «Русалонька» з Холлі Бейлі у головній ролі, прем’єра якого запланована на 2023 рік.

Свою версію класичної казки Карло Коллоді незабаром має випустити й Гільєрмо дель Торо. Ляльковий анімаційний фільм має вийти на Netflix у грудні.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: