Новини

Доступне необов’язкове оновлення Windows 11 22H2 – вкладки у провіднику, запропоновані дії та багато іншого

Доступне необов’язкове оновлення Windows 11 22H2 – вкладки у провіднику, запропоновані дії та багато іншого

Microsoft випустила оновлення Windows 11 22H2, анонсоване у вересні, що додає безліч змін у роботу операційної системи. Оновлення не є обов’язковим, його можна запустити з Центру оновлень вручну. Автоматична установка 22H2 розпочнеться з листопада – воно входитиме до оновлення безпеки за місяць. Серед нових функцій – вкладки у Провіднику та багато іншого.

Вкладки Провідника

Опція, яку бажали користувачі ще до виходу Windows 11. Тепер у одному вікні можна відкрити кілька тек. При цьому можна використовувати два або декілька вікон Провідника з різними групами тек для спрощення та прискорення доступу до файлів.

Windows 11 22H2

Також у провіднику з’явився розділ «Уподобання», в якому можна закріплювати файли для швидкого доступу. Закладка OneDrive полегшує перегляд спільної інформації та спільну роботу.

Запропоновані дії

При виділенні тексту, система пропонує швидкий вибір можливих дій. Телефонні номери та дати можуть бути легко надіслані до Teams, Phone Link або Skype. Так само можна запланувати зустріч, додати подію в календар, приєднати потрібні контакти.

Windows 11 22H2

Панель завдань

Якщо на панелі завдань розмістити більше піктограм, ніж вона може вмістити, з’являється меню з додатковими піктограмами. Якщо клацнути на Панель правою кнопкою миші, поруч із посиланням на її параметри з’явиться також пункт виклику Диспетчера завдань – стандартна функція попередніх версій Windows, що була відсутня у Windows 11.

Windows 11 22H2

Застосунок Фотографії

У вбудованому менеджері та переглядачі фото трохи змінився інтерфейс та з’явилася вкладка Спогади. У ній відтворюються зображення з локального диска або OneDrive. Додано інтеграцію програми з iPhone та iCloud, котра працює зі встановленим iCloud для Windows.

Windows 11 22H2

Також було покращено можливості Windows Share – сервісу обміну файлами з пристроями, розширено на 31 країну доступ до додатків Android з Amazon Appstore. У Microsoft Store додано програму ESPN для 239 нових ринків – в єдиному інтерфейсі зібрані відомі стрімінгові сервіси, TikTok та інші розважальні послуги.

Деякі функції можуть бути тимчасово недоступними у ряді регіонів та на деяких пристроях – вони з’являться пізніше. Так, автор цього матеріалу не має Диспетчера у Панелі завдань, але має вкладки у Провіднику.

Падіння продуктивності AMD Ryzen 9 7950X у Windows 11 22H2 – чим менше потоків увімкнено, тим швидше працює

Джерело: blogs.windows.com


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: