Новини

Microsoft показала “левітуючу” панель завдань в Windows 11

Microsoft показала “левітуючу” панель завдань в Windows 11

Під час вчорашньої презентації Microsoft Ignite генеральний директор компанії Сатья Наделла показав концептуальну версію інтерфейсу користувача Windows 11. Її особливістю є незвичайна панель завдань – системний трей і віджети були зображені у верхній частині робочого столу.

“Левітуюча” панель завдань Windows 11 була показана на пристрої Surface Studio. Це дозволяє припустити, що йдеться про певний концептуальний вигляд, який Microsoft розглядає для сенсорних пристроїв. Компанія вже вносить деякі зміни з виходом нового Surface Studio 2 Plus, який змінює розмір піктограм на панелі завдань під час переміщення дисплея.

Деякі учасники програми тестування Windows 11 раніше заявляли, що в серпні вони змогли отримати доступ до цієї більш округлої рухомої панелі завдань. Але тоді Microsoft просто відключила її як помилку.

«Є кілька подібних помилок, які по-різному змінюють інтерфейс користувача», — пояснив старший менеджер програми в Microsoft Брендон ЛеБлан. «Це не те, над чим ми проводимо A/B-тестування».

Microsoft тестувала експериментальні функції в Windows 11 протягом 2022 року, і багато з них так і не потраплять до оновлення ОС. Цілком можливо, що це просто концепція, яку Microsoft не збирається впроваджувати. Але в будь-якому разі дивно бачити таку річ в офіційному відео.

Курс
WOMEN IN LEADERSHIP
Дізнайтеся, як утримувати work-life-баланс, від топменеджерки з досвідом в NPR, Microsoft, IBM та Amazon Alexa.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
WOMEN-IN-LEADERSHIP

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: