Новини Новини 27.04.2022 о 15:24

Game Developer: Sony зобов’язала розробників створювати обмежені за часом демоверсії ігор для платної підписки PlayStation Plus Premium

Тетяна Нечет

Автор новин

Sony вже в червні об’єднає PlayStation Plus та PlayStation Now в один сервіс. Після цього користувачам запропонують три варіанти передплати: PlayStation Plus Essential, PlayStation Plus Extra та PlayStation Plus Premium. Остання буде найдорожчою (119,99 долара чи євро). Для власників цієї передплати збираються пропонувати у вигляді бонусу обмежені за часом пробні версії ігор.

Сайт Game Developer повідомив, що незадовго до початку запуску об’єднаного сервісу Sony почала висувати більше вимог до розробників. Наприклад, деякі ігрові студії, які працюють над продуктами з гуртовим цінником вище за 34 долари, зобов’язані створювати пробні версії тривалістю щонайменше дві години.

Sony поінформувала студії про свої вказівки через портал для розробників без попереднього попередження. Студії мають три місяці після появи їх ігор у PlayStation Store, щоб випустити тимчасову демоверсію. Вона має бути доступна лише користувачам PlayStation Plus Premium і щонайменше протягом 12 місяців.

Ця політика не поширюється на раніше випущені ігри, продукти дешевші 34 доларів або для PlayStation VR.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: