Новини

Геймплейний трейлер ремейку Dead Space з’явився за чотири місяці до виходу гри

Геймплейний трейлер ремейку Dead Space з’явився за чотири місяці до виходу гри

Трейлер вийшов у вівторок вранці і демонструє Ісаака Кларка — головного героя всіх трьох ігор Dead Space — USG Ishimura, що біжить по залах, космічного корабля-зламника планет. Ігровий процес показує, як Ісаак розчленовує і нищіть безліч істот, що називаються некроморфами, за допомогою своєї класичної зброї: плазмового різака.

Ремейк Dead Space — це відтворення першої гри, але EA Motive допускає деякі творчі вільності із класичною грою, щоб модернізувати її. Наприклад, у грі також будуть деталізовані такі персонажі як Ніколь.Також розробники дозволять гравцям фізично побачити деяких персонажів, які були присутні в оригінальній грі тільки в аудіожурналах, знайдених на Ішимурі.

EA Motive координує деякі питання з радою спільноти — групою затятих фанатів Dead Space, які з самого початку стежать за розробкою, — щоб гарантувати, що рімейк залишиться вірним оригіналу. EA випустить ремейк Dead Space 27 січня 2023 для PlayStation 5, ПК з Windows і Xbox Series X.

Курс
КЛІЄНТСЬКИЙ СЕРВІС
Залучити нових та утримати наявних клієнтів за допомогою вау-сервіса – це можливо! Переходьте та дізнайтеся більше.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
clyentservis

Callisto Protocol — sci-fi хорор від творців Dead Space — підтримуватиметься на різних поколіннях консолей [+ нові скріншоти]

Джерело: Polygon


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: