Новини

Google Little Signals — концепт сповіщень за допомогою легкого вітерцю, руху тіні та інших мало відволікаючих способів

Google Little Signals — концепт сповіщень за допомогою легкого вітерцю, руху тіні та інших мало відволікаючих способів

Компанія Google продемонструвала дослідницький проєкт Little Signals, що передбачає взаємодію та отримання повідомлень більш природним способом. За задумом, спеціальні пристрої зможуть непомітно доставляти повідомлення за допомогою дотиків, тіней, легкого подуву вітерцю і т.п.

У рамках проєкту Google Little Signals фахівці компанії досліджують «спокійні обчислення». Йдеться про способи сповіщення користувача (тримання його в курсі подій) без необхідності видавати звукові сигнали або активувати дисплей на смартфоні.

У колекції Little Signals є 6 об’єктів: повітря, кнопка, рух, ритм, тінь і стукіт. Представлений ролик демонструє концепції того, як можуть виглядати та взаємодіяти пристрої у рамках проєкту Little Signals. На сайті проєкту є детальний опис по кожному з об’єктів.

Курс
Full Stack Web Development
Опануйте навички універсального програміста всього за 4 місяці
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack Web Development

Google Little Signals – проект по доставке уведомлений с помощью лёгкого ветерка, движущейся тени и других мало отвлекающих способов

Крім того, на сайті можна завантажити інструкції, де описуються необхідні компоненти, дії та приклади коду, що дозволяють у домашніх умовах створити власні пристрої для «легких сигналів». Наприклад, за допомогою інструкції можна створити вентилятор, який повідомляє про зміни погоди. Проте залишається відкритим питання, чи буде для типового користувача достатньо легкого подуву вітерцю або зміни тіні, щоб усвідомити факт отримання повідомлення?

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: