Новини

Google запустив для розробників тестову версію пісочниці конфіденційності на Android з відключенням відстеження реклами

Google запустив для розробників тестову версію пісочниці конфіденційності на Android з відключенням відстеження реклами

Перша попередня версія пісочниці конфіденційності Android вже доступна для розробників. Google раніше анонсувала функцію, в якій буде включено нові рекламні рішення для підвищення безпеки користувачів. Компанія збирала від розробників пропозиції щодо дизайну, і з виходом першої версії продовжить враховувати зауваження.

У Privacy Sandbox Developer Preview включені додаткові API-інтерфейси платформи та сервіси поверх бета-версії Android 13 для розробників, куди входять SDK, образи системи, емулятор та документація.

Розробники отримають образи Android SDK та 64-розрядної системи емулятора Android, в якому вже є API-інтерфейси пісочниці конфіденційності, образи системи для Pixel 6 Pro, Pixel 6, Pixel 5a (5G), Pixel 5, Pixel 4 та Pixel 4a, а також приклади коду з демонстрацією SDK.

Заміна чинних рекламних трекерів для смартфонів працює аналогічно до підходу Apple. Взаємодія з програмами відстежується лише на пристроях, а третім сторонам передаються лише дані про інтереси власника без унікального ідентифікатора пристрою або користувача.

Курс
Full Stack Web Development
Опануйте навички універсального програміста всього за 4 місяці
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack Web Development

У Google попереджають, що цей попередній випуск призначений лише для розробників, а не для повсякденного використання, тому завантажити його можна лише вручну.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: