Новини

HBO лютує: у мережу виклали фінальний епізод “Дому дракона” – за кілька днів до його офіційної появи в ефірі

HBO лютує: у мережу виклали фінальний епізод  “Дому дракона” – за кілька днів до його офіційної появи в ефірі

“Дім дракона” слідує стопами “Гри престолів” – фінал спін-оффу також просочився у мережу. HBO розпочала жорстку кампанію з відстеження та вилучення копії з Інтернету.

У заяві, переданій IGN і Variety, HBO каже, що розчарований тим, як “ця незаконна дія порушила враження від перегляду для відданих шанувальників шоу”. Також зазначається, що усі копії нині “жорстко відстежуються та вилучаються з Інтернету”.

Схоже, що витік походить від партнера-дистриб’ютора в Європі, на Близькому Сході або в Африці, повідомив представник HBO.

“Нам відомо, що десятий епізод “Дому дракона” було розміщено на нелегальних торрент-сайтах. Зважаючи на все, схоже, витік стався від партнера-дистриб’ютора в регіоні EMEAHBO лютує: у мережу виклали фінальний епізод  “Дому дракона” - за кілька днів до його офіційної появи в ефіріHBO лютує: у мережу виклали фінальний епізод  “Дому дракона” - за кілька днів до його офіційної появи в ефіріЄвропа, Близький Схід та Африка, англ. Europe, the Middle East and Africa“, — йдеться у повній заяві.

Дійсно, це значить, що глядачі серіалу у соцмережах можуть зіткнутися з великою кількість спойлерів. Однак фінал шоу – не обов’язково буде новим (особливо для найвідданіших фанатів серії), враховуючи, що серіал знятий відносно близько до вихідного матеріалу книги.

Курс
QA
Вивчайте важливi технології для тестувальника у зручний час, та отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

Останній епізод першого сезону “Дому дракона” має вийти на HBO вже завтра, 23 жовтня.

«Дом Дракона» стал самым успешным дебютом HBO с 10 млн просмотров в первый день показа

Спіноф “Гри престолів” став наймасштабнішим дебютом оригінального серіалу HBO, він залучив майже 10 млн глядачів у рамках недільного вечірнього виходу. Це приблизно на 8 млн більше, ніж в оригінальної “Гри престолів”, коли вона дебютувала у 2011 році з 2,22 млн глядачів. “Дім дракона” заснований на книзі Джорджа Мартіна “Вогонь і кров”, що розповідає про дім Таргарієнів приблизно за 200 років до подій оригіналу.

У серпні HBO повідомив, що продовжує серіал “Дім дракона” на другий сезон. Загалом розробляється як мінімум сім спінофів “Гри престолів” (чотири сценарії – три анімаційних).

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: