Новини

Ілон Маск: у 2023 році буде «масова хвиля нових продуктів», Tesla нарешті випустить Cybertruck, Roadster та Semi

Ілон Маск: у 2023 році буде «масова хвиля нових продуктів», Tesla нарешті випустить Cybertruck, Roadster та Semi

Після перенесення термінів виходу практично всіх нових автомобілів протягом останніх кількох років Ілон Маск встановив для Tesla точні терміни запуску виробництва Cybertruck, Roadster та Tesla Semi. Усі вони вийдуть у 2023 році.

Тривалий час у Tesla модельний ряд електромобілів Tesla залишається практично незмінним. Споживачам пропонуються моделі Model S, Model 3, Model X та Model Y. Хоча протягом останніх років автовиробник анонсував кілька нових моделей, їх випуск відкладався.

Ще у 2017 році Tesla анонсувала електричну вантажівку Tesla Semi й Roadster наступного покоління. Вони повинні були вийти на ринок у 2019 та 2020 роках, відповідно. Але й у 2022 році їхнє виробництво все ще не почалося. У 2019 році Tesla анонсувала Cybertruck і заявила, що автомобіль вийде на ринок у 2020 році. Але його вихід переносився кілька разів.

Представляючи оновлену дорожню карту продуктів у січні, генеральний директор Ілон Маск заявив, що Tesla не запускатиме новий автомобіль у 2022 році. Натомість компанія зосередиться на масштабуванні виробництва наявних моделей. Вихід Cybertruck та Roadster були попередньо перенесені на 2023 рік. Під час проведення заходу Cyber ​​Rodeo Ілон Маск був уже конкретнішим.

Курс
QA
Опануйте професію тестувальника та платіть після працевлаштування
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
QA

«Виробництво Cybertruck розпочнеться наступного року. Ми будемо випускати Roadster та Semi. Все це буде. Цього року вся справа у розширенні масштабів, а наступного року буде масова хвиля нових продуктів», – заявив Маск.

Додатково на заході Cyber ​​Rodeo Ілон Маск оголосив про плани компанії створити новий футуристичний електромобіль як «спеціальне роботаксі», а також розпочати виробництво робота-гуманоїда Optimus.

Джерело: electrek


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: