Новини

Кінець епохи FIFA. EA Sports припиняє співпрацю з Міжнародною федерацією футболу і після виходу FIFA 23 почне випускати свої ігри під назвою EA Sports FC

Кінець епохи FIFA. EA Sports припиняє співпрацю з Міжнародною федерацією футболу і після виходу FIFA 23 почне випускати свої ігри під назвою EA Sports FC

EA змінить назву серії ігор FIFA після виходу FIFA 23. Офіційно оновлена ​​серія отримає назву EA Sports FC.

У блозі видавця розповіли, що всю інформацію про нові ігри буде озвучено влітку 2023 року.

«Все, що вам подобається у наших іграх, стане частиною EA SPORTS FC – ті ж чудові враження, режими, ліги, турніри, клуби та спортсмени. Ultimate Team, Career Mode, Pro Clubs та VOLTA Football – все це буде там».

Віцепрезидент EA Sports Девід Джексон пояснив, чого чекати від EA Sports FC: «Гравці помітять лише дві речі: назва та шматок контенту про чемпіонат світу кожні чотири роки. Крім цього, мало що зміниться в тому, що вони знають та люблять у нинішніх продуктах FIFA».

Наступна та остання частина FIFA включатиме «більше функцій, режимів, клубів, змагань, ліг та гравців, ніж будь-яка інша гра FIFA до цього».

Курс
Full Stack вечірній
Отримуйте завдання від фахівців, що практикують, і вчіться у вільний від роботи час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack вечірній

Раніше EA вже заявляла, що вивчає ідею перейменування серії та згодом зареєструвала торгову марку EA Sports FC, але це вперше, коли це було підтверджено офіційно. Це пов’язано з тим, що FIFA хотіла стягувати з EA $1 млрд. кожні чотири роки за використання назви. Гендиректор EA Ендрю Вілсон пояснив, що цінність FIFA для EA – це лише «чотири літери на лицьовій стороні коробки».

«Я стверджую, що бренд FIFA має більше значення як відеогра, ніж як керівний орган футболу».

Можливе дистанціювання від FIFA може бути наслідком корупційних скандалів і неясно, чи FIFA надаватиме свою ліцензію іншим компаніям.

Серія ігор FIFA є однією з найуспішніших ігрових франшиз як за обсягом продажів, так і за доходами після продажу. У FIFA 2022 почалося тестування кросплатформенного режиму для консолей, який пізніше можуть перенести й в EA Sports FC.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: